İŞKUR Aracılığıyla: 42 Bin Personel Alımı Yapılacak

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına personel alımı yürüten İŞKUR üzerinde, özel sektör için de binlerce kişilik personel alım ilanı yayımlanıyor.

İŞKUR Aracılığıyla: 42 Bin Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Aracılığıyla: 42 Bin Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 25366 kez okundu.

Hem kamu hem de özel sektör üzerinde binlerce kişilik bu ilanlara başvurular alınıyor ve başvurulara yönelik detaylar da ilan bağlantılarında aktarılmış durumdadır. 

Yapılan personel alımlarında adayların taşıması gereken ortak şartlara değineceğiz. Çok fazla sayıda kadroya yönelik ilan yayımlandığı için, ilan bağlantısı üzerinden ek detaylara ulaşmak ve bunların incelenmesinin ardından başvuruları gerçekleştirmek adayların yararına olacaktır. 

HANGİ KADROLARA İŞKUR ÜZERİNDEN ALIM YAPILIYOR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda, tüm meslek grupları için alımlara rastlamak mümkündür. Tüm meslek gruplarından alımlar gerçekleştiren kamu kurumları ya da özel işletmeler bulunmaktadır. Sistem mühendisi, garson, yazılımcı, kaynakçı, çağrı merkezi personeli, ambar memuru, şoför, aşçı, çırak, teknisyen, istatistikçi, PHP developer, bilgisayar işletmeni, memur, temizlik görevlisi gibi hemen hemen tüm meslek grupları için ilanlar yayımlanmaktadır.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

İŞKUR ilanlarına başvuru yapmak için, üye profilinizin olması gerekmektedir. İŞKUR üye profili bulunan ziyaretçilerimiz, ilan detaylarına ulaşabilir ve başvuruları gerçekleştirebilirler. İŞKUR resmi web adresi üzerinden online olarak üyelik başvurusu yapılabilir ya da il ve ilçe müdürlüklerine müracaat edilebilir.

İŞKUR personel alımı kamu özel sektör personel alımları İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar İŞKUR üye profili İŞKUR ilanlarına başvuru yapmak İŞKUR resmi web adresi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor