istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Almanya: İşçi Alımı İçin Tasarı Onaylandı

Almanya Bakanlar Kurulunda dışarıdan işçi alımı için görüşülen bir tasarı onaylandı ve işçi alımı için teşvik edici noktaya getirildi.

Almanya: İşçi Alımı İçin Tasarı Onaylandı
Almanya: İşçi Alımı İçin Tasarı Onaylandı Osman Atalay
Bu içerik 3702 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bilindiği gibi Almanya 10 bin işçi alımı için başvuru alan OBM şirketinin internet sitesi üzerinden Türkiye'den yapılan başvurular 400 bin kişiyi geçti.

Bir çok ülke bir çok alandaki personel yetersizliğini gidermek için dışarıdan yabancı işçi alımı yapıyor. 

Resmi makamlar tarafından onaylanan bir yabancı işçi alımı da bu kez Almanya'dan geldi.

TASARI ONAYLANDI

Almanya'da çalışma Bakanı ve Sosyal İşler Bakanı, İşçişeri Bakanı, Ekonomi Bakanı ortaklaşa bir basın açıklaması yaptı. buna göre nitelikli iş gücünü karşılamak için dışarıdan gelecek olan personelleri teşvik edici bir tasarı hazırlandığı açıklandı. 

Basın mensuplarına yapılan tanıtımda Avrupa birliği dışındaki ülkelerden gelecek olan dönemlik işçi ve yetenekli iş gücünün karşılanması için Avrupa Birliği dışındaki ülkelerden Almanya'da istihdam edilmelerini kapsadığı belirtiliyor. 

Almanya Bakanlar Kurulu işçi alımı için işçi alımı Almanya 10 bin işçi alımı için başvuru OBM şirketinin internet sitesi üzerinden Türkiye'den yapılan başvurular personel yetersizliğini gidermek için yabancı işçi alımı Almany
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek