istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

50 KPSS İle Lise Mezunu Sivil Memur Alımı Yapılacak

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi ile Jandarma Genel Komutanlığı sivil memur alımı yapacak.

50 KPSS İle Lise Mezunu Sivil Memur Alımı Yapılacak
50 KPSS İle Lise Mezunu Sivil Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 2484 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Geçtiğimiz günlerde açıklanan personel alım ilanına göre ilk defa kamu görevine atanacak olan personellere yönelik olarak 657 sayılı devlet memurları kanununda belirtilen şartları taşıyan adaylar arasından personel alımları yapılacak.

50 KPSS İLE MEMUR ALIMI

37 kişilik alımda kadro dağılımında bir çok kadro bulunuyor. Hukuk, İşletme ve Muhasebe alanlarında uzmanlar alınacak. Mütercim, kimyager, Avukat kadrolarında başvuru yapmak isteyen adaylar için kadrolar ayrıldı. 

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi alımlarında KPSS'den en az 50 almak gerekli olacak. Jandarma Genel Komutanlığına yapılacak alımlarda ise KPSS'den en az 60 puan almış olmak yeterli olacak.

Başvurular 11 Aralık tarihinde alınmaya başlandı. Buna göre internet ortamında devam edecek olan başvuruların 26 Aralık tarihine kadar tamamlanması istenildi.

Başvuru sonuçlar 16 Ocak tarihinde açıklanacak olan personel alımında 4 ile 8 Şubat tarihleri arasında mülakat sınavı yapılacak. 

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi ile Jandarma Genel Komutanlığı sivil memur alımı personel alım ilanı kamu görevine atanacak olan personellere yönelik olarak 657 sayılı devlet memurları kanununda belirtilen şartları perso
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak