Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları: 353 İşçi Alımı Yapacak

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) bünyesine yapılacak olan 353 işçi alımı konusunda duyuru yayımlandı.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları: 353 İşçi Alımı Yapacak
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları: 353 İşçi Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 17825 kez okundu.

Yayımlanan duyuruda ilanın 25.01.2019 tarihine kadar başvuru için istenen belgelerin teslim edileceğine yer verildi. 

TCDD 353 işçi alacak

TCDD bünyesine başvuruları teslim edilmesi gereken bilgilerle beraber 25.01.2019 tarihinde sonlanacak olan 353 işçi alımı için ilan yayımlanacaktır. 

İlgili ilana başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olup işçilerin deneme sürelerinin 4 ay olduğu ve göreve başlayan kişilerin 7 yıl boyunca kendi istekleriyle görevden ayrılmaları durumunda kendilerine verilen; eğitim, kurs, staj süresi boyuncaki ücretlerin yarısının tazminat olarak talep edileceği aktarıldı. TCDD bünyesine alınacak olan 353 işçi alımının aşağıdaki kadrolara yönelik olduğu aktarıldı:

TREN MAKİNİSTİ, TREN TEŞKİL İŞÇİSİ, MAKİNE MONTAJ İŞÇİSİ, ELEKTRİK MONTÖRÜ, KAYNAKÇI (OKSİJEN VE ELEKTRİK), TESVİYECİ, NEZARETÇİ VE USTABAŞI 

Kadrolarına yönelik alımlar gerçekleştirilecektir. İlgili ilana başvurular sonrası adaylar sözlü sınava tabi tutulacaktır. 

Sözlü sınav sonrası İŞKUR tarafından yapılan duyuruyla birlikte kılavuzda yer alan evrakların ve belgelerin teslim edilmesi beklenecektir.

Duyurusu yapılan bu ilana başvurular 27.12.2018 tarihinde İŞKUR üzerinden yayına alınacaktır. Yayına alınma tarihinden sonra da 25.01.2019 tarihine kadar tüm evrakların teslim edilmesi beklenmektedir.

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD 353 işçi alımı TCDD 353 işçi alacak TCDD bünyesine başvuruları teslim edilmesi 353 işçi alımı için İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olup TCDD bünyesine alınacak İŞKUR tarafından

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor