istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Bozyazı Belediyesi En Az 60 KPSS Puan İle Memur Alımı Yapacak

Yayımlanmış olan ilana göre Bozyazı Belediyesi memur personel alımı yapacağını belirtti.

Bozyazı Belediyesi En Az 60 KPSS Puan İle Memur Alımı Yapacak
Bozyazı Belediyesi En Az 60 KPSS Puan İle Memur Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 923 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Buna göre belediye bünyesindeki eksikliği gidermek için farklı niteliklerde ve pozisyonlarda alım yapacak. Ayrıca adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak ve adayların KPSS puan şartını ve diğer şartların taşınması durumunda başvuruları geçerli sayılacaktır.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK ?

Bozyazı Belediyesi İlk defa açıktan atanma yöntemi ile 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesi doğrultusunda, KPSS en az 65 Puan İle 1 Mühendis, KPSS En Az 60 Puan İle 2 Tekniker, 3 Zabıta Memuru, 3 Memur ve 3 Tahsildar olmak üzere toplamda 12 kişilik boş kadro ile memur personel alımı yapacak. Adayların başvuru yapabilmeleri için aşağıdaki nitelikleri de taşımaları gereklidir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İlgili belediye memur personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesi doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumu sonuç alabilmek gibi nitelikler aranacaktır.

Özel olarak ise, Daha önce görev yapılan Kamu Kurumu veya Kamu Kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans mezunları için KPSSP93, Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 veya 65 puan almış olmak, Mühendis, Zabta ve tekniker pozisyonları için B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Zabıta Memurları için Yapılacak sınav tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkeklerde 167 cm ve bayanlardan 160 cm boyundan kısa boylu olmamak gibi şartlar aranır.

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 04 Ocak 2018 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 08 Ocak 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Başvurular, Başvurular, Bozyazı İlçesi, Merkez Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:16 adresindeki Bozyazı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılacaktır.

Bozyazı Belediyesi memur personel alımı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS puan şartı Bozyazı Belediyesi 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesi doğrultusunda KPSS en az 65 Puan İle 1 Mühendis KPSS En Az 60 Puan İle 2
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak