2019 PÖH Alımı ve Başvuru Şartları

Geçtiğimiz aylar itibariyle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklamalarda polislerin sayısı aktarılmış ve polislerin sayısındaki artışa dikkat çekmişti.

2019 PÖH Alımı ve Başvuru Şartları
2019 PÖH Alımı ve Başvuru Şartları Osman Atalay
Bu içerik 1739 kez okundu.

İçişleri Bakanı Soylu, açıklamasında PÖH alımlarının devam edeceğini, bu alımlarda adayların taleplerinin de gündeme getirilerek değerlendirmeye alındığı ve kadın PÖH alımı yapılacağını da vurgulamıştı.

PÖH alımında kadın adayların tepkisi

PÖH alımı için kadın adaylara kadro verilmemiş ve tepki görmüştü. Bu noktada kadın adaylar özellikle sosyal medya platformlarından seslerini dile getirmiş ve seslerini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu' ya duyurabilmişlerdi. Onların bu talepleri gündeme taşındı ve kadın pöh alımı yapılacağı yapılan açıklamalarda yer edindi.

2019 pöh alımı, pöh başvuru şartları hakkında

PÖH alımlarına başvuru yapmak isteyen binlerce aday, uygulanmakta olan şartlara yönelik iyileştirme beklediklerini dile getiriyorlar.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İçişleri Bakanı Soylu PÖH alımları PÖH alımı PÖH alımı için 2019 pöh alımı pöh başvuru şartları 2019 pöh alımı pöh başvuru şartları 2019 pöh alımı pöh başvuru şartları PÖH alımlarına başvuru

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak