istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Adalet Bakanlığı 2019 Yılında Memur Alımı Yapacak

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 31 Aralık 2018 tarihinde yayımlanmış olan ilana göre Adalet Bakanlığı bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için alım yapacağını belirtti.

Adalet Bakanlığı 2019 Yılında Memur Alımı Yapacak
Adalet Bakanlığı 2019 Yılında Memur Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 998 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alımlar farklı pozisyonlara yapılacak olup adaylardan en az lise mezunu olmaları ve Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak. Adayların almış oldukları KPSS puan türüne göre adaylara değerlendirme yapılacak olup Giriş sınavı yapılacaktır.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Adalet Bakanlığı toplamda 35 kişilik boşluk ile personel alacak olup alımlar farklı pozisyonlarda yapılacak. Buna göre Adalet Bakanlığı Merkez Teşkilatına 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 4 Aşçı alacak. Ankara Personel Eğitim Merkezi Müdürlüğü 3 ve Rize Personel Eğitim Merkezi Müdürlüğü 3 Aşçı alımı yapacak.

BŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adalet Bakanlığı alımını yapacağı pozisyon için adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Yapılacak güvenlik soruşturası ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lise Mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir.

ADAYLARDAN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

Adalet Bakanlığı alımını yapacağı Güvenlik görevlisi ve Aşçı pozisyonları için adaylardan özel olarak, Koruma ve Güvenlik Görevlisi için, En az lise mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibari ile silahlı güvenlik görevlisi belgesine sahip olmak, Erkeklerde 170cm ve bayanlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabiilmek, Görevini yapmasına engel oabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak.

Aşçı pozisyonu için, En az lise mezunu veya dengi okul mezunu olmak, Halk eğitim müdürlüklerinin veya diğer resmî kurum veya kuruluşların ilgili branşta düzenlediği kurslardan mezun olmak veya ilgili branşta sertifika sahibi olmak gibi nitelikler aranır.

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar, 07 Ocak 2018 tarihi itibari ile başvurularına başlayabilir ve en geç 22 Ocak 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Buna göre başvurular, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilât Şube Müdürlüğü Bakanlıklar/ANKARA adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Bakanlığımıza ulaşacak şekilde posta ile yapılacaktır. 

Devlet Personel Başkanlığı tarafından Adalet Bakanlığı bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS puan türüne göre adaylara değerlendirme yapılacak 2018 yılında ÖSYM tarafından yapı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak