istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

2019 Yılında Hangi Kurum Memur ve Personel Alımı Yapacak

Birçok kamu kurumu ve kamu kuruluşu tarafından yayımlanmış olan ilanlara göre farklı pozisyonlarda ve niteliklerde alım yapılacak.

2019 Yılında Hangi Kurum Memur ve Personel Alımı Yapacak
2019 Yılında Hangi Kurum Memur ve Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 1308 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2018 yılının bitmesi ile birlikte binlerce aday 2019 da yayımlanancak ilanlara bakmaya başladılar bile. Son zamanlarda oldukça memur alımı ilanı yayımandı ve adaylar başvuru şartlarını taşımaları durumunda başvurularını yapabilecekler. 

Hangi alanlardan memur alınacak? Başvuru şartları nedir? Başvurular ne zaman yapılacak

2019 YILINDA ALIM YAPACAK KURUMLAR

2019 yılında hem bakanlıklar tarafından hemde bakanar tarafından yapılmış olan duyurulara göre 100 bin civarında memur alımı yapılması bekleniyor

Bun göre bir çok pozisyonda alım yapılacak. Başlıca pozisyonlar ise, Mühendis, Memur, Zabıta memuru, Sözleşmeli Personel, Kamu Personeli, Hemşire Sağlık personeli gibi pozisyonlarda alım yapılacak. 

Alım yapacak bakanlıklar ise, Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Farklı belediyeler, Farklı üniversiteler, TCDD, TBMM, Farklı başkanlıklar ve kamu kurumları alım yapacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

2019 Ocak ayı memur personel alımı ilanı ile adaylar belkide hayallerindeki pozisyona kavuşabilecekler. Adayların bu memur olma yolunda ilerlemeleri için, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi genel şartlar aranır.

Özel olarak ise, Memur kadroları için Giriş sınavının yapılacağı yılın Ocak ayı itibari ile henüz 35 yaşını doldurmamış olmak, Zabıta memuru pozisyonu için 30 yaşını doldurmamış olmak, Alm yapılacak pozisyona göre,  En Az ilköğretim mezunu, Lise Mezunu, Ön Lisans mezunu ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Bunun dışında bazıkadrolar için KPSS şartı aranıyor.

KPSS'Lİ KPSS'SİZ ALIMLAR

Yukarıda da bahsini geçirdiğimiz üzere bazı kurumlar adaylardan KPSS şartı arıyorken bazı kurumlar ise KPSS yerine YDS veya Deneyim şartı aramaktadır. KPSS şartı aranan ilanlar için, Lise Mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisan mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 50, 60 veya 70 puan almış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR

Ocak ayı memur alımı ve peronel alımı ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanlarda belirtilen başvuru tarihlerine göre mutlaka yapmaları gereklidir. 

Başvuru lar kurumlar tarafından belirtilen şekilde yani, Elektronik ortamda, Şahsen veya posta yolu ile yapılmaktadır. 

kamu kurumu kamu kuruluşu memur alımı Hangi alanlardan memur alınacak Başvuru şartları nedir Başvurular ne zaman yapılacak 100 bin civarında memur alımı yapılması bekleniyor 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak