istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

2019 Yılında Bunlara Uymayanlara Ağır Cezalar Kesilecek

2018' in son günü itibariyle kamuoyuna aktarılan yeni çevre düzenlemeleri büyük ses getirdi.

2019 Yılında Bunlara Uymayanlara Ağır Cezalar Kesilecek
2019 Yılında Bunlara Uymayanlara Ağır Cezalar Kesilecek Osman Atalay
Bu içerik 291 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2019 yılı itibariyle çevreye zarar veren, belirtilen kurallara uymayan, araçlarını belirtilen özelliklerde donatmayan ya da çevreye dolayı yoldan farklı kötü etkiler bıraktığı tespit edilen kişilere milyonlarca liralık cezalar kesilecek. 

2019 cezaları tüm vatandaşları kapsayacak ve bu cezaları yemek istemeyen vatandaşların son derece dikkatli ve duyarlı olması gerekecek. 

Çevreyi kirletenlere ağır cezalar yolda

1 Ocak 2019 tarihinden itibaren araçlarının egzoz emisyon ölçümünü yaptırmayan araç sahiplerine bin 546 lira ceza kesilecek. Araçların çevreye verdiği zararın önlenmesinde önemli bir işlem olan egzoz emisyon ölçümünü yaptırmayan araç sahipleri, bu cezayı ödemek zorunda kalacaklar. 

İlgili yönetmeliklerle de koruma altına alınan, emisyon şekillerinin dışına çıkan araç sahipleri ise daha ağır cezalara çarptırılacak ve 4 bin TL' ye yakın idari para cezalarını ödemek durumunda kalacaklar.

İşletmelere 72 bin lira ceza

Hava kirliliğine yarattığı etkiler nedeniyle izinsiz ve kurallara aykırı şekilde kurulan, yönetmelik standartlarının dışına çıkan ya da tamamen kaçak yapılanmaya yönelik olarak açılan bu işletmelerin tespit edilmesi halinde de 72 bin lira ceza kesilecek.

Konutlarda gürültüye bin 192 lira ceza

Oturmakta olduğu konutlarda aşırı gürültü yaparak gürültü kirliliği oluşturan vatandaşlara bin 192 TL idari para cezası kesilecek. Ulaşım araçlarında bu gürültü kirliliğinin cezası ise 3 bin 600 lira olarak aktarılıyor.

2018' in son günü itibariyle kamuoyuna aktarılan yeni çevre düzenlemeleri 2019 yılı itibariyle çevreye zarar veren belirtilen kurallara uymayan araçlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak