istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TBMM 17.264 Lira Maaşlı Personel Alımı Yapacak

TBMM 17.264 lira maaşlı kamu personeli alımı yapılıyor. Alınacak personel hangi unvanda ve nasıl bir görev bekliyor işte detaylar.

TBMM 17.264 Lira Maaşlı Personel Alımı Yapacak
TBMM 17.264 Lira Maaşlı Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 2260 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

TBMM tarafından ilan edilen 18 sözleşmeli bilişim personeli alımına başvurabilecek adayların hangi şartları sağlamaları gerektiği de belirlendi. Buna göre Devlet Memurları Kanunu madde 48’de belirtilen şartların sağlanması ilk şarttır.

Eğitim durumu olarak 4 yıllık yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilir.

Başvuracak adaylarda tecrübe de aranmaktadır. Başvurulacak kadronun özelliğine göre 3 ya da 5 yıllık tecrübe istenmektedir. İlana erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilecektir. 

Ancak erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması gerekmektedir. Bunların yanı sıra her bir kadro için özel olarak birtakım sertifikalar istenmektedir.

Başvuru yapan adayların KPSS puanının %70’i YDS puanlarının da %30’u değerlendirmeye alınacaktır. KPSS puanı bulunmayan adayların ise puanı 70 olarak kabul edilecektir. Bu iki puanın ortalaması alındığında alınacak personel sayısının 10 katı kadar aday içerisine giren kimseler sözlü ve yazılı sınava çağrılacaktır.

Bu kişilerin isimleri TBMM’nin internet sayfasından ilan edilecektir. Sınavlar başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından 30 gün sonra TBMM’de yapılacaktır. 

Bu süreç sonunda asil sıralamasına giren kimselerin adreslerine tebligat yapılacaktır. Bunun sonrasında göreve başlamak için sözleşme imzalanacaktır.

TBMM 17.264 lira maaşlı kamu personeli alımı TBMM tarafından ilan edilen 18 sözleşmeli bilişim personeli alımı Devlet Memurları Kanunu madde 48’de belirtilen şartların sağlanması KPSS puanının %70’i YDS puanlarının da %30’u d
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak