istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

O İlde MEB ve Belediye Başkanlığına 400 Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden kamu kurumlarına çok sayıda personel alım başvuruları devam ediyor.

O İlde MEB ve Belediye Başkanlığına 400 Personel Alımı Yapılacak
O İlde MEB ve Belediye Başkanlığına 400 Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 1231 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2 Ocak tarihi itibari ile Türkiye genelinde işçi personel ve memur kadrolarında görevlendirilmek üzere 663 ilan bulunuyor. 

Bu ilanların yanı sıra TYP ilanları da açıklandı. Bilindiği gibi TYP alımlarında personeller kamu kurumlarında geçici olarak istihdam edilmekte.

BELEDİYE VE MEB TYP ALIMI

Toplum Yararına Programı kapsamında Tunceli Merkezde bulunan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Belediye başkanlığının Çevre temizliği ile bakım onarım ve temizlik uygulama alanlarında görevlendirilecek olan personeller için ilanlar İŞKUR üzerinden açıklandı. Son başvuru süresi ise 6 Ocak tarihinde tamamlanacak.

Tunceli belediye Başkanlığı 270208 TYP No ile Tunceli Merkezde personel görevlendirecek. Adayların 167 gün görevlendireceği alımlarda günlük çalışma süresi 9 olarak açıklandı. 

Bu alımda 20 kişi istihdam edilecek. Başvurular 6 Ocak tarihinde tamamlanacak. 7 Ocak tarihinde liste yöntemi ile adaylar tespit edilecek. 

Tunceli ilinde yapılacak diğer alım ise İl Milli Eğitim Müdürlüğüne olacak. Tunceli'de Atatürk mahallesi Elazığ Yolu üzerinde bulunan MEB Müdürlüğüne 380 katılımcı personel görevlendirilecek. Adaylar toplamda 167 gün istihdam edilecek. Günlük olarak 9 saat çalıştırılacak. 

15 Ocak tarihinde başlanacak olan görev 30 Haziran tarihine kadar devam edecek. Başvurular için son gün 6 Ocak 2019 

İŞKUR üzerinden kamu kurumlarına çok sayıda personel alım başvuruları Türkiye genelinde işçi personel ve memur kadrolarında görevlendirilmek üzere 663 ilan TYP ilanları da açıklandı TYP alımlarında personeller kamu kurumların
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak