istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR TYP Kapsamında 1310 Yeni Personeller Alınacak

İŞKUR 2018 yılı itibariyle 1 milyondan fazla kişiyi istihdam etmiştir. Aralık ayındaki istihdam oranlarında da ciddi artışlar yakalayan İŞKUR, 2018 yılını ciddi bir istihdam katkısı sağlayarak kapatmıştır.

İŞKUR TYP Kapsamında 1310 Yeni Personeller Alınacak
İŞKUR TYP Kapsamında 1310 Yeni Personeller Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 25692 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2018 yılındaki başarılı çalışmalarını 2019 yılında da sürdüreceği bilinen İŞKUR, hala kamuya memur alımları ve özel işletmelere personel alımlarını yürütmeye, ilanları yayımlamaya devam ediyor. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilanlarla hem özel sektör ve işletmelerinin personel ihtiyaçları karşılanıyor, hem de nitelikli iş gücünün yetiştirilmesine olanak sağlandığı gibi ekonomiye de ciddi yatırımlar yapılmış oluyor. 

Bu bağlamda yürütülen önemli projelerden birisi olan Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında da işçi ve personel alımları gerçekleştirilmeye devam ediliyor.

İŞKUR üzerinden typ ilanları kapsamında 1310 personel alımı yürütülüyor. Kamu haklarından mahrum bırakılmamış, sağlık problemi bulunmayan vatandaşlar ilgili TYP ilanlarına başvurularını yapabiliyorlar. 

Sigortalı olarak bir işte çalışmayan, emekli aylığı ya da benzeri ödenekler almayan, 6 aylık süreyle çalışmayı kabul eden kişiler arasından belirtilen ilanlara göre toplamda 1310 kişinin istihdamı sağlanacak. 

Kamu ve bağlı kuruluşlarının dönemsel personel ihtiyacını karşılamak ve geçici süreli istihdam sağlamak amacıyla yürütülen TYP ilanları kapsamında Muğla ve Gaziantep illerimizde TYP ilanlarına alımlar gerçekleştiriliyor

Bu ilanlarda Muğla iline 440, Gaziantep iline 870 personel alımı sağlanacaktır. 

İŞKUR web adresini ziyaret edip TYP ilanları alanından tüm ilanlara erişim sağlayabilirsiniz.

İŞKUR 2018 yılı itibariyle 1 milyondan fazla kişiyi istihdam İŞKUR 2018 yılını ciddi bir istihdam katkısı İŞKUR hala kamuya memur alımları ve özel işletmelere personel alımlarını yürütmeye İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak