istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Dikkat: Sağlık Bakanlığı 6409 Başvurusu Bitiyor Son Tarih 4 Ocak 2019

İŞKUR üzerinden yapılan Sağlık Bakanlığı kamu personeli alımı için sürecin sonuna gelindi.

Dikkat: Sağlık Bakanlığı 6409 Başvurusu Bitiyor Son Tarih 4 Ocak 2019
Dikkat: Sağlık Bakanlığı 6409 Başvurusu Bitiyor Son Tarih 4 Ocak 2019 Osman Atalay
Bu içerik 11622 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz günlerde 6409 kişiyi bünyesine katacağının müjdesini vermiş ve başvuru toplamaya başlamıştır. Buna göre sürekli işçi statüsünde olacak adaylar İŞKUR ilanları üzerinden bu iş ilanına başvuru yapabilecek. Başvuru son tarih 4 Ocak 2019 ve saat 23:59 olarak açıklanmıştır.

Sağlık Bakanlığı başvuruları şehirlere ayrılan kontenjanlar ve başvuru şartlarını da yayınladığı bir yazı ile adaylara duyurdu. Bir süredir işe başvuru yapan adaylar için artık son güne gelindi. Sona gelinen tarih ile ilgili başvuru yapmak isteyen adayların elini çabuk tutması gerekir.

Hangi şehirlere başvuru yapacağı da yazı ile açıklandı. Açıklanan yazıda her adayın sadece bir ilana başvuru yapması hakkı tanındı. Bu nedenle de başvuru şartları ve başvuru yapılacak şehirlerin belirlenerek Sağlık Bakanlığı işçi alımı için son tarihi kaçırmadan başvuru yapmak gerekir.

Şehirler ve pozisyonları ile ilgili de ilan yayınlanmıştır. Buna göre ilana başvuran kişiler noter huzurunda gerçekleşecek kura ile belirlenir. Sürekli işçi alımı için başvuru yapan adayların o bölümden mezun olduğuna dair belgeyi de başvuru ile iletmesi gerekir. İlana başvuru yapmak isteyenlerin 4 Ocak 2019 tarihi bitimine kadar bunu tamamlaması gerekir.

İŞKUR üzerinden yapılan Sağlık Bakanlığı kamu personeli alımı için Sağlık Bakanlığı İŞKUR ilanları üzerinden Sağlık Bakanlığı başvuruları Sağlık Bakanlığı işçi alımı için
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak