istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden 25 Banka Personel Alımı Yapacak

İş Bankası İŞKUR üzerinden yayınladığı 4 farklı ilan ile 4 şehre 25 banka personeli alımı yapıyor.

İŞKUR Üzerinden 25 Banka Personel Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden 25 Banka Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 13004 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adana, Kocaeli, Zonguldak ve Gaziantep gerçekleştiriyor. Büro memuru olarak alınacaklar en az lise mezunu olması ve engelli olması gerekmektedir.

Adana Büro memuru 7 kişi için; Mülakat Tarihi itibarı ile 30 yaşını doldurmamış olmak. Kamu haklarından yoksun bulunmamak. 

Engelli olmak:Bedensel,duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40'ından yoksun olduğunu tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporuyla belgelemek. 

Herhangi bir kurum yada kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak Lise ticaret meslek lisesi veya 2 yıllık meslek yüksek okul mezunu olmak.

Görüşmeler Çalışma ve iş Kurumu Adana İl Müdürlüğü Seyhan Mah Karataş Bulv N:4 Adresinde 09.01.2019 tarihinde saat 10:00'da gerçekleşecektir. Başvuru ilan numarası 00004763011 ve 9 Ocak 2019 da sona erecektir.

Kocaeli Büro Memuru 8 kişi için; en az lise mezunu olması ve %40 engelli raporu olması gerekmektedir. Başvurular 10 Ocak 2019 tarihi bitimine kadar 00004761173 ilan numarası ile yapılması gerekmektedir.

Gaziantep Büro Memuru 9 kişi için; Ofiste Çalışabilecek Erkek veya Kadın En Az Lise Mezunu 30 Yaşını Aşmamış Engelli Personeller Alınacaktır. Erkek Adaylar İçin Askerlik Şartı Vardır. En az lise mezunu adaylar 00004774428 ilan numarası ile başvuru yapabilir.

Zonguldak Büro Memuru 1 kişi için; Mülakat/Görüşme tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak. En az %40 engelli raporu sahibi olmak. Kamu haklarından yoksun bulunmamak. 

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak. Lise ve Meslek Yüksekokulu mezunu olmak. Başvuru 00004775359 numarası ile 10 Ocak 2019 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

İş Bankası İŞKUR üzerinden yayınladığı 4 farklı ilan ile 4 şehre 25 banka personeli alımı Büro memuru Adana Büro memuru 7 kişi için Kocaeli Büro Memuru 8 kişi için Gaziantep Büro Memuru 9 kişi için Zonguldak Büro Memuru 1 kiş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek