Türk Hava Yolları Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere 100 Personel Alımı Yapacak

İŞKUR THY için 100 personel alımı yayınladı. İşkur resmi internet sitesi üzerinden yapılan ilan ile Türk Hava Yollarına istihdam edilmek üzere 100 personel alımı yapılıyor.

Türk Hava Yolları Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere 100 Personel Alımı Yapacak
Türk Hava Yolları Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere 100 Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 15542 kez okundu.

00004760664 işkur ilan numarası ile yapılacak olan 100 uçak bakım teknisyeni personel alımlarına başvurular 10 Ocak 2019 tarihinde son bulacak olup adaylar arasında Eskişehir Merkez de ikamet edenler tercih edilmektedir.

Adayların 18 ile 28 yaş aralığında bulunması gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılmaktadır.

T.C. vatandaşı olması, 01 Ocak 1991 sonrasında doğmuş olması, Adli sicil, adli sicil arşiv kaydı ve GBT kaydı bulunmaması, vardiyalı düzende çalışabilmesi, teorik eğitimler süresince eğitim yapılacağı şehirde ve pratik eğitimlerde İstanbul'da ikameti ve kursa kesintisiz devamı kabul etmesi gerekmektedir.

Herhangi bir sağlık problemi bulunmaması (İşitme kaybı, renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklar), birden fazla işi üstlenebilmesi, pratik ve sonuç odaklı olması, öğrenmeye ve çalışmaya hevesli olması, takım çalışmasına yatkın olması gerekmektedir.

SHGM onaylı Modül 6, Modül 7 ve Modül 11A sertifikalarına sahip olması, en az B1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak (YDS:45 ve üzeri), Hidrolik ve mekanik uçak komponentlerinin arıza tespit, bakım ve onarımlarını yapabilecek, teknik resim okuyabilen ve yorumlayabilmesi gerekmektedir.

İlgilenen adayların Meslek Yüksek Okullarının; Döküm, Endüstriyel Kalıpçılık, Gemi Makineleri,  Lastik ve Plastik Teknolojisi, Kaynak Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metalurji, Otomotiv Teknolojisi, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümlerinin  herhangi birinden mezun olan adaylar başvurabilecektir.

İŞKUR THY için 100 personel alımı yayınladı Türk Hava Yollarına istihdam edilmek üzere 100 personel alımı 100 uçak bakım teknisyeni personel alımları İŞKUR üzerinden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor