istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek

Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesine memur personel kadrolarına uzman yardımcısı alımı yapacağını ilan etmişti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1007 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığıgenel idare hizmetleri sınıfında 8. ve 9. kadrolarına 10 kişilik boşluk ile memur personel alacak. 

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesine, 4 Bilgisayar Mühendisliği, 2 Endüstri Mühendisliği, 2 Makina Mühendisliği, 1 Elektrik Elektronik Mühendisi ve 1 Hukuk alanında memur personel kadrolarına toplamda 10 kişi alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı yukarıdaki pozisyonlar doğrultusunda alımını yapacağı kadrolar için, adaylardan, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından 2017 ve 2018 yıllarına ait sınavdan  Mühendislik kadroları için KPSSP3 ve Hukuk alanı için KPSSP4 puan türünden en az 80 puan almış olmaları, Sınavın yapılacağı yılın ocak ayı itibari ile henüz 35 yaşından büyük olmamak ve ilgili alanlarda dört yıllık eğitim veren fakültelerin bölümlerinden mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK onaylı yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 07 Ocak 2019 tarihi itibari ile başladılar ve başvurularını en geç 28 Ocak 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Buna göre adaylar başvurularını son başvuru günü en geç 17:00 a kadar Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Hakkı Turayliç Caddesi No:5 06338 Emek-ANKARA adresine şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesine memur personel kadrolarına uzman yardımcısı alımı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığıgenel idare hizmetleri sınıfında 8. ve 9. kadrolarına 10 kişilik boşluk ile memur personel Ulaştırma ve
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak