istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

4.500 Lira Bursla Öğrenci Alımı Yapılacak

4.500 lira bursla öğrenci alınacak. 13 Farklı Sektör; Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından başlatılan Sanayi Doktora programı ile doktora öğrencilerinin ihtiyaç duyulan sanayi kollarında teorik ve pratik eğitim almaları sağlanacak.

4.500 Lira Bursla Öğrenci Alımı Yapılacak
4.500 Lira Bursla Öğrenci Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 408 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Eğitimleri başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler projeye katılan firmaların bünyesinde istihdam hakkı da elde edecek. 4 yıllık doktora ve 5 yıllık bütünleşik doktora süresi boyunca aylık 4.500 lira burs alacak olan öğrenciler mezun olduktan sonra da istihdam garantisi elde edecekler.

Projeye destek veren sektörler ise şöyle sıralandı: otomotiv, tekstil, mobilya, süt ürünleri, motor, havacılık ve diğerleri. İlgili alanlarda doktora eğitimlerini tamamlayan öğrenciler sonrasında bünyesinde eğitim gördükleri şirket tarafından 3 yıl boyunca istihdam edilecek. 

Firmaların Ar-Ge merkezinde çalışacak olan bu araştırmacıların maaşlarının %40’lık kısmı da TÜBİTAK tarafından ödenecek. Böylelikle yenilikçi gelişmelerin önü açılmak istenmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların yüksek lisans mezunu olmaları gerekiyor. Ancak bütünleşik doktora için lisans mezunu olmak yeterlidir. Bütünleşik doktora için belirli bir not ortalamasının üzerinde olmak gerektiğini de belirtmek gerekir. 

Bu program kapsamında toplam 55 araştırmacının istihdamı gerçekleştirilecek. Bu proje ile iş dünyası ve üniversite arasındaki uçurumun da kapanması sağlanacak. Dolayısıyla üniversite eğitimlerinin işverenin ihtiyacına göre dizayn edilmesi sağlanmış olacak.

4.500 lira bursla öğrenci alınacak. 13 Farklı Sektör Eğitimleri başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler TÜBİTAK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak