istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

MSB, TSK ve Kuvvet Komutanlıkları 165 Memur Alımı Yapacak

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Askeri kurumlara memur alımı yapılacak.

MSB, TSK ve Kuvvet Komutanlıkları 165 Memur Alımı Yapacak
MSB, TSK ve Kuvvet Komutanlıkları 165 Memur Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 1489 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İlgili duyuru Devlet personel Başkanlığı tarafından ilan edilmiş olup farklı alanlarda toplamda 165 kişilik boşluk ile alım yapılacak. 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan MSB; TSK ve Kuvvet Komutanlıkları, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta mecburi hizmet koşulu bulunmamak, Sözleşmeli subay, sözleşmeli astsubay, uzman erbaş veya sözleşmeli er olarak sözleşmesi fes edilmiş veya halen çalışıyor olmamak,

Alım yapılacak kadroya göre belirtilen niteliklere sahip olmak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır. 

Ayrıca adayların başvuru şartlarını taşımaları durumunda başvuruları kabul edilecek ve adayların KPSS puan türü esas alınarak en yüksek puandan başlanmak üzere en düşüğüne doğru sıralama yapılacaktır. Sonuca göre ise adaylara sınav Çağrısı yapılacak.

BAŞVURULAR

İlgili ilan için adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 28 Aralık 2018 tarihinde yayımlanarak başladı. 

Buna göre adaylar başvurularını en geç 15 Şubat 2019 tarihine kadar saat 17:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Başvurular ise Milli Savunma Bakanlığı resmi başvuru adresi olan https://personeltemin.msb.gov.tr/ adresi üzerinden başvuru yapmaları gereklidir. 

BAŞVURU ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Askeri kurumlara memur alımı yapılacak Devlet personel Başkanlığı MSB; TSK ve Kuvvet Komutanlıkları Milli Savunma Bakanlığı memur alımı 657 Sayılı Devlet memurlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak