istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

POMEM 10 Bin Polis Alımı ne Zaman Gerçekleştirecek?

Mülakat Tarihleri; POMEM 10 bin polis alımı tarihleri bekleniyor. 23 Dönem POMEM alımları için ön sağlık kontrolleri ile fiziksel yeterlilik aşamaları tamamlandı.

POMEM 10 Bin Polis Alımı ne Zaman Gerçekleştirecek?
POMEM 10 Bin Polis Alımı ne Zaman Gerçekleştirecek? Osman Atalay
Bu içerik 277 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adaylar bu aşamadan sonra girecekleri mülakat sınavının tarihini ve yerini merakla bekliyor. Adayların heyecanlı bekleyişleri devam ederken Polis Akademisi Başkanlığı’nın da yakın bir zamanda duyuru yayınlaması bekleniyor. Ancak henüz bir resmi açıklama gelmedi.

Geçmiş yıllardaki deneyimlere dayanarak mülakat tarihlerinin yaklaşık olarak iki hafta sürmesi bekleniyor. Bu kapsamda mülakatlar Ocak ayının son haftasında başlayarak Şubat ayının ilk haftasında sona erecektir.

Net olarak henüz tarihler açıklanmamış olsa da yakın bir zamanda Polis Akademisi Başkanlığı tarafından duyuru yayınlanacaktır. Bu duyuru ile birlikte her bir adayın hangi ilde ve hangi tarihte mülakata girecekleri de netlik kazanacaktır.

23. Dönem POMEM alımları ile birlikte toplamda 10 bin polis memuru alımı gerçekleştirilecek. 10 bin kişinin 9 bini erkek bini ise kadın adaylardan oluşacak. Ön lisans ve lisans mezunu adaylar arasından seçilecek olan 10 bin kişi zorlu bir eğitim alarak polis olmaya hak kazanacak. Adayların nerede eğitim görecekleri de sonradan ilan edilecek.

Eğitim sürecinin sonunda yapılacak olan sınavlardan da başarılı bir şekilde geçen adaylar polis memuru olarak mezun olacak ve hemen görevlerine başlayacaklardır.

POMEM 10 bin polis alımı 23 Dönem POMEM alımları Polis Akademisi Başkanlığı 23. Dönem POMEM alımları 10 bin polis memuru alımı polis memuru
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?