istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kadroya Geçen Taşeronlar Ocak Ayında Kaç TL İkramiye Alacak?

Taşeron şirketlerden 4/D kadrosuna geçen işçiler için ikramiye ve tediye ödemeleri yapılacak. 2019 yılı ocak ayında ödenecek olan ilave tediyelerin tam ödenme tarihi, Cumhurbaşkanlığı tarafından açıklanan kararname ile olacak.

Kadroya Geçen Taşeronlar Ocak Ayında Kaç TL İkramiye Alacak?
Kadroya Geçen Taşeronlar Ocak Ayında Kaç TL İkramiye Alacak? Osman Atalay
Bu içerik 992 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2018 yılı ilave tediyeler 26 Ocak 2018 de ödenmişti. 2019 yılı içinde aşağı yukarı aynı tarih içinde ödeme yapılması bekleniyor.

5 Günlük TİS İkramiyesi

4/D’li işçilerin bu ay ödenecek diğer ikramiyeleri ise YHK kararı ile yayımlanan Toplu İş Sözleşmesi’nde yer alması gerekiyor. 

Ocak ve Temmuz aylarında 5’er günlük olmak üzere yılda günlük olarak 5x2=10 ikramiye ödemesinin yapılması söz konusu. 5 günlük TİS ikramiyesi için toplu iş sözleşmesinde yer aldığı şeklide yapılması bekleniyor.

En Düşük Kadrolu Taşeron Maaşı Asgari Ücret + %4 TİS Zammı

Kadrolu taşeronların ne kadar maaş alacak olduğu uzun bir süre gündemdeydi. Milli Eğitim Bakanlı taşerondan kadroya geçen işçilerin maaş artışları ile ilgili yazı göndermiştir. 

Bakanlık asgari ücretin altında kalan maaşların asgari ücrete çıkarılması ve %4 TİS zammı verilmesini istemiştir. Kadrolu taşeronların maaşları için bu şekilde bir düzenleme yapılarak, maaşlar belirlendi.

Taşeron şirketlerden 4/D kadrosuna geçen işçiler için ikramiye ve tediye ödemeler Toplu İş Sözleşmesi YHK kararı En Düşük Kadrolu Taşeron Maaşı Asgari Ücret Kadrolu taşeronların ne kadar maaş alacak Milli Eğitim Bakanlı taşer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek