istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

20 Bin Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı 20 bin sözleşmeli öğretmen alımı için başvuruları almış ve sonrasında da sözlü sınavları gerçekleştirmişti.

20 Bin Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuçları Açıklandı
20 Bin Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuçları Açıklandı Osman Atalay
Bu içerik 200 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Toplamda 60 bin kişinin girdiği sözlü sınav sonuçları 15 Ocak tarihi itibariyle açıklandı. Sınav sonucunu görüntülemek isteyen adaylar Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sayfasından sonuçlarına bakabilir. 

Bunun için kişinin TC kimlik numarası ve doğum tarihi ile güvenlik kodunun doğru bir şekilde girilmesi yeterli olacaktır.

Sınav Sonuçlarına İtiraz

Sözlü sınav sonucu beklentisinin altında gelen adayların itiraz hakkı da bulunmaktadır. İtirazda bulunmak isteyenler 16 ile 18 Ocak tarihleri arasında itiraz başvurularını yapabilirler. 

İtirazın olumlu bir şekilde neticelenmesi halinde bu kimseler de başarılı kabul edilecektir. Eğer olumsuz sonuçlanırsa bu durumda yargı yolu açık olacaktır. Mahkemelerden alınacak lehte kararlar ile öğretmenlik mesleğine tekrar dönülebilir.

Başvurusu kabul edilenler ve sözlü sınavda başarılı olanların atamaları 7 Şubat tarihinde yapılacak. Böylelikle göreve yeni başlayacak olan öğretmenler ikinci döneme yetişmiş olacak. 

On binlerce öğretmen adayı bu sayede hayallerine kavuşmanın mutluluğunu yaşayacak. Kazanamayan öğretmenler ise bir sonraki alımlar ile birlikte şanslarını yeniden deneyecekler. Yaş sınırını doldurmayan ve yeniden başvuru imkanına sahip olanlar için bu fırsat son derece önem arz ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı 20 bin sözleşmeli öğretmen alımı Sınav sonucunu görüntülemek isteyen adaylar Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sayfası Sözlü sınav sonucu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?