istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Genelkurmay Başkanlığında İstihdam Edilmek Üzere Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı Temini Yapılacaktır

MSB Silahlı Kuvvetler 10 kamu personeli alımı (uzman yardımcısı) başvuru şartları ve başvuru şekli verilmiştir.

Genelkurmay Başkanlığında İstihdam Edilmek Üzere Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı Temini Yapılacaktır
Genelkurmay Başkanlığında İstihdam Edilmek Üzere Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı Temini Yapılacaktır Osman Atalay
Bu içerik 325 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı tarafından yayımlanan ile 10 uzman yardımcısı alımı yapılacağı ilan edildi. Alınacak olan kişiler Ankara’daki Genelkurmay Karargahında istihdam edilecektir. Adaylar DMK memur olma genel şartlarını taşımalıdır.

Ayrıca istenilen bölümlerden en az dört yıllık lisans mezunu olmak, 1 0cak 1983 sonrası doğumlu olmak, 2017 ya da 2018 KPSS sınavından KPSS P7 ve KPSS 18 puan türünden 70 ve üzeri puan almak, son 5 yıl içinde yapılan ÖSYM yabancı dil sınavlarının birinden en az 80 puan almış olmak şartları sağlanmalıdır. Erkek adayların askerlikle ilgisi olmamalıdır.

Başvuru Şekli; Adaylar 28 Aralık 2018 ile 15 Şubat 2019 tarihleri arasında elektronik ortamda başvuru yapacaklardır. Başvurular yalnızca elektronik olarak alınacaktır. şahsen ya da posta yoluyla başvuru kabul edilmez. Başvurusu kabul edilen adaylardan kadronun 4 katı kadar aday sözlü sınava çağrılacaktır.

Liste 15 Mart 2019 tarihinden sonra elektronik ortamda yayımlanacaktır. Sınav yer ve zamanı daha sonra ilan edilecektir. Sözlü sınavdan başarılı olmak için en az 70 puan almak gerekir. 

Ayrıca adayların güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmalıdır. Başarılı olan 10 asil ve 5 yedek aday belirlenir. Nihai liste MSB sitesinde ilan edilir.

MSB Silahlı Kuvvetler 10 kamu personeli alımı Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı Ankara Genelkurmay Karargahında istihdam edilecek DMK memur olma genel şartları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?