O Kurumlar İŞKUR Üzerinden Personel Alımı Gerçekleştirecek

İŞKUR SYDV ve Belediyelere KPSS’ siz kamu personeli alımı yayınladı. Başvuracaklar en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

O Kurumlar İŞKUR Üzerinden Personel Alımı Gerçekleştirecek
O Kurumlar İŞKUR Üzerinden Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 12890 kez okundu.

Balya Belediyesi ( Balıkesir ) 10 kişi daimi olarak Beden işçisi olarak alınacaktır. Başvuru yapacakların en az İlköğretim mezunu olması ve 18 – 55 yaş arası olması gerekmektedir. 

Belediye personel alımı ilan 16 Ocak 2019 Tarihinde yayınlanmış olup Başvuru yapacak adaylar için 17 Ocak 2019 tarihinde sona erecektir. Kamu personeli alımı için adayların son başvuru tarihine kadar Balya Belediyesi personele şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Köyceğiz Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı başkanlığı 5 kişi Beden işçisi alımı yapılmaktadır. 18 – 45 yaş arası bay / bayan SYDV personel alımına erkek adayların en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir. 

Alınacak personel temizlik elemanı olarak istihdam edilecektir. Başvurular başlamış olup adayların 18 Ocak 2019 Tarihine kadar Köyceğiz Kaymakamlığı SYDV’ ye şahsen başvuru yapılacaktır.

Köyceğiz SYDV (Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı) 1 kişi temizlik elemanı alım için adayların 18 Ocak 2019 Tarihine kadar şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Van GÜRBEL A.Ş  aşçı, garson, cafe sorumlusu, seyis, bahçıvan, güvenlik görevlisi ve temizlik personeli vb. 20 personel alınacaktır. Başvuru yapacakların 18 Ocak 2019 tarihine kadar şahsen kuruma başvuru yapması gerekmektedir.

Gelibolu katı atık yönetim birliği 1 kişi ağır vasıta şoförü olarak alınacaktır. Başvuru yapacakların en az Orta Okul mezunu olması ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olması şartı vardır. Başvurular 18 Ocak 2019 Tarihine kadar şahsen Gelibolu katı atık yönetim personele yapılacaktır.

İŞKUR SYDV ve Belediyelere KPSS’ siz kamu personeli alımı Balya Belediyesi Balıkesir Belediye personel alımı Balya Belediyesi personele şahsen başvuru yapması Köyceğiz Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı başkanlığı 5 kişi B

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor