istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası: Personel Alımı Yapacak

Başvuru Şartları; Merkez Bankası tarafından yayınlanan ilana göre 10 personel alımı yapılacak.

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası: Personel Alımı Yapacak
Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası: Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 7372 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvuru yapacak adayların 1 Ocak 1987 veya sonrasında doğmuş olmaları gereklidir. Başvuru yapacak adayların elektrik-elektronik mühendisliği veya makine mühendisliği bölümlerinden en az 4 yıllık lisans bölümü mezunu olmaları gereklidir. 

Son başvuru tarihinden itibaren geriye doğru iki yıllık süreç içerisinde Merkez Bankası personel alımlarının mülakatlarında elenen kimseler başvuru yapamayacaktır.

Başvuran adayların YDS sınavından en az 70 puan almış olmaları gerekirken TOEFL-IBT sınavından ise en az 84 puan alınmış olması istenmektedir. Son 2 yıl içerisinde yapılan KPSS sınavlarının P1 puan türünden en az 80 alınması da başvuru şartları arasında yer alıyor. 

Adayların ALES sınavından sayısal puan türünden de en az 80 puan almış olmaları gereklidir.

Başvurular 18 Ocak tarihi itibariyle başladı. Son başvuru tarihi ise 28 Ocak olarak belirlendi. Adaylar başvurularını Merkez Bankası’nın resmi internet sayfası üzerinden gerçekleştirebilecektir. Posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

30 ile 31 Ocak 2019 tarihleri arasında yetkinlik ve kişilik testleri yapılacak. 11-14 Şubat 2019 tarihleri arasında ise komisyon mülakatları yapılacak. 
Mülakattan 70 ve üzeri puan alan adaylar başarılı sayılacaktır. Güvenlik soruşturmasında da herhangi bir sorunu olmayan adaylar görevlerine başlayacaklardır.

Merkez Bankası tarafından yayınlanan ilana göre 10 personel alımı Merkez Bankası personel alımları YDS sınavından en az 70 puan almış olmaları TOEFL-IBT sınavından ise en az 84 puan alınmış olması KPSS sınavlarının P1 puan tü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek