istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

OGM 66 Kamu Personel Alımında Son Günler Acele Edin

Orman Genel Müdürlüğü tarafından 2018 yılında yayımlanarak alım başvuruları başlayan 46 Orman Mühendisi Unvanlı kamu personeli alımı başvuruları 25 Ocak 2019 tarihinde son buluyor.

OGM 66 Kamu Personel Alımında Son Günler Acele Edin
OGM 66 Kamu Personel Alımında Son Günler Acele Edin Osman Atalay
Bu içerik 9098 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Orman Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan bir diğer kamu personeli alım ilanı ise 20 Orman Muhafaza Memuru alımıdır. 20 Orman Muhafaza Memuru alımları için ilk ilan 2018 yılında yayınlanmış olup başvurular 08 Şubat 2019 tarihinde son buluyor.

Orman Muhafaza memuru unvanlı kamu personeli alımlarına başvurmak için adayların 2018 KPSS P3 puan türünde en az 70 puan almış olması ve ön lisans programlarının Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı bölümlerinden mezun olunması şartı bulunmaktadır.

Orman Mühendisi alımlarında başvuracak adayların 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan alması, yükseköğretim kurumlarının lisans programlarının Orman Mühendisliği bölümlerinden mezun olunması şartları bulunmaktadır.

Başvurularda belirtilen iller bazında adayın tercihine göre yapılacak olup her aday en fazla 5 adet tercih yapabilecektir. KPSSP3 puanı en yüksek olan adaydan başlayarak yapılacak sıralama sonucu her il için belirlenen kadronun 4 katına kadar aday ve son adayla eşit puana sahip adayların olması halinde bunlar da son adayla birlikte sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanacaktır. Her aday tercih sıralaması ve KPSSP3 puanı dikkate alınarak ancak bir ilin uygulama sınav listesinde yer alabilecektir.

Sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazananların isimleri, sınava katılacakları yer ve saati 04 Şubat 2019 tarihine kadar www.ogm.gov.tr. internet adresinde ilan edilecek olup sözlü ve uygulamalı sınavlar 18 Şubat 2019 ile 01 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılacaktır.

Orman Genel Müdürlüğü 46 Orman Mühendisi Unvanlı kamu personeli alımı Orman Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan bir diğer kamu personeli alım ilanı ise 20 Orman Muhafaza Memuru alımı 20 Orman Muhafaza Memuru alımları için O
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek