istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TİKA ve Enerji Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı ve Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanlara göre kamuya memur alımı ve personel alımı yapılacak.

TİKA ve Enerji Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek
TİKA ve Enerji Bakanlığı Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 5124 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu iki kurumda farklı alanlarda memur alımı yapacaklar. Buna göre Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı ( TİKA ) 1 Hukuk,  2 Sosyoloji, 1 Antropoloji, 1 Maliye,1  Uluslararası İlişkiler, 1 Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi, 1 İşletme ve İktisat 1 olmak üzere 9 memur alacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ise, 4 Mühendislik Alanında, 3 Uluslararası İlişkiler Arası alanında ,2  Kamu Yönetimi alanında,2  İnşaat Mühendisliği , 2 Makine Mühendisliği , 2 Çevre Mühendisliği , İngilizce İktisat, 1 Ekonomi, Maliye, 1 İşletme,1  Enerji Sistemleri Mühendisliği, 1 Meteoroloji Mühendisi  ve Hukuk alanında 1 kişi olmak üzere toplamda 20 uzman yardımcısı alımı yapılacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Her iki kurum için de adaylardan bazı nitelikler aranacak. Buna göre 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, İlgili Alımlar için sınav yapılacak olup sınavın yapılacağı yılın Ocak ayı itibari ile 35 yaşında gün almamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir sağlık problemi yüzünden görevini yapmasına engel olabilecek durum olmamak, ÖSYM tarafından 2017 veya 2018 yıllarında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 ve 75 puan almış olmak ve Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak

BAŞVURULAR BAŞLIYOR

Kurumların ilanları geçtiğimiz günlerde duyurulmuş olup her iki kurum içinde başvurular 21 Ocak 2019 tarihi itibari ile başlayacak. TİKA için başvurular en geç 31 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek olup, Enerji ve tabi Kaynaklar Bakanlığı için ise en geç 01 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecektir.

NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına Başvurular, Enerji Bakanlığının resmi internet sitesinden temin edilecek başvuru formu ile birlikte ve istenen belgeler İle birlikte şahsen veya posta yoluyla ETKB Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir. 

TİKA için başvurular ise https://sinav.tika.gov.tr web adresinden istenen belgelerin eksiksiz olarak doldurulması ve istenen belgelerin başvuru tarihi bitimine kadar TİKA Başkanlığı (Personel ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı) Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:140 Çankaya/ANKARA adresine şahsen, elden veya posta yolu ile yapılacaktır. 

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanlığı kamuya memur alımı personel alımı memur alımı ÖSYM 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak Enerji ve Tabii Kay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek