TÜBİTAK: KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Gerçekleştirecek

TÜBİTAK 21 Ocak 2019 tarihli Resmi Gazete yayımında yeni personeller alımı yapacağını duyurdu.

TÜBİTAK: KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Gerçekleştirecek
TÜBİTAK: KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 6128 kez okundu.

Buna göre TÜBİTAK bünyesinde oluşan personel eksikliğini karşılamak üzere Kocaeli ve Ankara illerinde alım yapacak. Buna göre TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) ile TÜBİTAK Başkanlık Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı Bünyesinde görev yapmak üzere 9 personel alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

Alımlarında 3 ü Kocaeli ili için ve diğer 6 sı Ankara illeri için geçerli olup adaylardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, TÜBİTAK Başkanlık Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı alımı için alanında en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak şartı arayacak. 

Ayrıca Lisans mezunu olmak ta şartların içerisinde yer almaktadır. Yayımlanmış olan ilana göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacak.

BAŞVURULAR

Başvurular ilanın yayım tarihi olan 21 Ocak 2019 tarihinde başlamış olup en geç 11 Şubat 2019 tarihine kadar yapılması gerektiği belirtildi. Buna göre adaylar başvurularını TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. 

evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

TÜBİTAK 21 Ocak 2019 tarihli Resmi Gazete yayımında yeni personeller alımı TÜBİTAK bünyesinde oluşan personel eksikliğini karşılamak üzere TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi TÜBİTAK Başkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor