istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

3 Bakanlık’ta Memur Alımları Sona Eriyor Acele Edin

3 farklı bakanlık geçtiğimiz günlerde yayımladıkları ilanlara göre bünyelerindeki memur personel eksikliklerini gidermek için farklı pozisyonlarda ve niteliklerde memur alımı yapacaklar.

3 Bakanlık’ta Memur Alımları Sona Eriyor Acele Edin
3 Bakanlık’ta Memur Alımları Sona Eriyor Acele Edin Osman Atalay
Bu içerik 9151 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İlgili alımlar için adaylardan öncelikle, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaki kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 35 yaşından gün almamış olmak gibi nitelikler aranacak. Özel şartlar ve kadro dağılımları şöyledir.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR

İlgili bakanlıkların ilanları için başvurular geçtiğimiz günlerde başlamış olup artık sona ermektedir. Buna göre adaylar başvurularını en geç 22 Ocak 2019 tarihine kadar mutlaka gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

ADALET BAKANLIĞI

Adalet Bakanlığı iki farklı ilan yayımladı. Buna göre, 7 kişilik kadro ile Stajyer Kontrolör alımı yapılacak. Bir diğer ilana göre ise, 35 kişilik kadro ile, Adalet Bakanlığı Merkez Teşkilatına 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 4 Aşçı alacak. 

Ankara Personel Eğitim Merkezi Müdürlüğü 3 ve Rize Personel Eğitim Merkezi Müdürlüğü 3 Aşçı alımı yapacak. Adaylardan, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puan almış olmak şartları aranır. 

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI

Bakanlık bünyesine toplamda 50 kişilik kadro ile farklı dillerde olmak üzere 50 Aday Meslek memuru alacağını ilan etti. Buna göre, İngilizce dilinden 30, Almanca ve Fransızca dilinden 10, Arapça Dilinden 5 ve Rusça Dilinden 5 olmak üzere 50 kişi alınacak. 

Adayların YDS den ilgili dillerden en az 85 puan almış olmaları gereklidir. Ayrıca üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun olmuş olmak şartı da aranacak.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI

Bakanlık Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan farklı alanlarda 7 kişilik boş kadro ile, Hazine ve Maliye Bakanlığı Merkezi Finans ve İhale Birimine Uzman Personel, 4 Hukuk Müşaviri ve 3 Bilgi Teknoloji Yöneticisi alımı yapacak. Ayrıca adaylardan KPSS şartı aranmayacak olup, ÖSYM tarafından yapılan YDS'den en az 80 puan almış olmak şartı aranacaktır. 

Alım yapılacak bölüme göre Hukuk Müşavirliği ve Bilgi Teknolojileri Yöneticisi alanlarında Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmalarıda gerekmektedir.

3 farklı bakanlık memur personel eksikliklerini gidermek için memur alımı Adalet Bakanlığı Adalet Bakanlığı Merkez Teşkilatı Ankara Personel Eğitim Merkezi Müdürlüğü YDS Kamu Personeli Seçme Sınavı Hazine ve Maliye Bakanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek