istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden Sınavsız 10 Bin Personel Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu tarafından 10 binden fazla personel alımı yapılacak.

İŞKUR Üzerinden Sınavsız 10 Bin Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Sınavsız 10 Bin Personel Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 12111 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Toplum yararına program kapsamında birçok ilde toplamda 10 bin 604 personel alımı gerçekleştirilecek ve başvuru şartları İŞKUR toplum yararına program kapsamında nasıl başvuru yapabilirsiniz?

İŞKUR TYP personel alımları çevre temizliği kamusal altyapının yenilenmesi ağaçlandırma MEB bakım onarım ve temizlik alanlarında başvurular devam etmekte. TYP için bazı başvurular yarın sona ererken birçok şehir için ise 25 Ocağa kadar başvurular devam ediyor.

TYP BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Toplum yararına program kapsamında İŞKUR üzerinden başvuru yapabilmeniz için 18 yaşını tamamlamış olmanız. Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı işsiz olarak gözükmeniz emekli ve malul aylığı almıyor olmanız ve öğrenci olmanız gerekiyor. Açık Öğretim ve açık lise öğrencileri ise başvuru yapabilirler.

TYP Kimler Yararlanamaz?

İŞKUR tarafından Düzenli bir kursa da programdan yararlanmış olan işsiz 6 ay geçmeden toplum yararına program kapsamında başvuru yapamaz ancak girişimcilik eğitim programlarına ya da mesleki eğitim alanlarına başvuru yapabilir mazeretsiz olarak toplum yararına personel den ayrılan kişilerde üzerinden 24 ay geçmeden başvuru yapamazlar.

TYP BAŞVURU SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

Türkiye İş Kurumu tarafından 10 binden fazla personel alımı 10 bin 604 personel alımı İŞKUR toplum yararına program kapsamında nasıl başvuru yapabilirsiniz İŞKUR TYP personel alımları MEB TYP İŞKUR üzerinden Türkiye İş Kurumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek