istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

DSİ 995 Memur Alımı Yapması Bekleniyor

DSİ 995 Memur Alımı Bekleniyor. Altyapı Hazır, Alım İçin Ne Bekleniyor? 2018 Nisan ve Kasım aylarında Devlet Su İşleri Başkanlığına personel alımı için yönetmelik değişiklikleri yapılarak kontenjan açılmıştı.

DSİ 995 Memur Alımı Yapması Bekleniyor
DSİ 995 Memur Alımı Yapması Bekleniyor Osman Atalay
Bu içerik 1607 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

28 Nisan 2018 tarihinde Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünün Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik yapılarak 995 memur alımı için kadro ihdas edilmişti.

7 Kasım 2018 tarihinde Personel Alımı Yönetmelik Değişikliği Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne açıktan personel alımını sağlayacak yönetmelik yayınlanmıştı. İlk kez açıktan atama yapılacağı için yönetmelikle sınav ve atama usulleri belirlenmişti.

Bu gelişmelerle 995 personel alımı için gerekli olan altyapı hızlanarak, sıra alım yapmaya gelmişti. Ancak 2019 yılına gelinmiş olmasına rağmen hala ilan yayımlanmadı. Özellikle mühendislik bölümlerinden mezun olan adaylar bu alımdan oldukça umutlular.

Elektrik Elektronik Mühendisleri Kadro İstiyor

DSİ tarafından yapılacak olan altında elektrik elektronik mühendisleri çok sayıda kadro açılmasını istiyor. 2016-2018 bandında bu mühendisler için DSİ yalnızca 13 kadro açmıştır. 

DSİ tarafından yapılacak olan 995 memur alımında mühendisler için yüksek sayıda kadro açılması isteniyor. Son yıllarda mühendislik mezunlarının sayısında yaşanan artış ile mezunlar işsiz kalmakla karşı karşıyalar.

DSİ 995 Memur Alımı Devlet Su İşleri Başkanlığına personel alımı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı Yönetmelik Değişikliği personel alımı DSİ DSİ tarafından yapılacak olan 995 memur alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?