Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 80 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 29 Ocak 2019 da yayınladığı ilan ile Bakanlık Merkez binada yapılacak sözlü sınav ile kamu personeli alımı yapılacak.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 80 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 80 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 6521 kez okundu.

Sözleşmeli personel alınacaktır.Adaylar, başvurularını Bakanlığın web sayfasında yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından elektronik ortamda 04 Şubat 2019 ile 12 Şubat 2019 tarihleri arasında yapacaklardır.

Eksiksiz bir şekilde doldurularak çıktısı alınan ve imzalanan başvuru formu, başvuru süresinin bitiminden önce Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Emek Mah. 17. Cad. No:13 Kat :2 Emek/ANKARA adresine şahsen, herhangi bir yakını aracılığıyla veya posta ile ulaştırılacaktır.

Postada meydana gelebilecek gecikmeler sebebiyle zamanında ulaşmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Eksik belge ve bilgileri bulunan adayların başvuruları işleme alınmayacaktır.

İstenen belgeler, başvuruların değerlendirilmesi, sonuçların duyurulması, sınavın şekli, konusu, tarihi, yeri ve sonuçlarının ilanı ile diğer hususlar Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı internet sitesi ve Devlet Personel Başkanlığı internet sitesi adresinde 04 Şubat 2019 tarihinden itibaren duyurulacaktır.

Kamu personeli alımı 80 adet Avukat Pozisyonu için yapılacak. Başvuru yapacak adaylar için Son müracaat tarihi itibariyle Hukuk Fakültesinden mezun olmak ve Avukatlık ruhsatına sahip olmak şartı vardır.

BİNLERCE KAMU MEMUR ALIMLARI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kamu personeli alımı Sözleşmeli personel alınacak sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı internet sitesi Devlet Personel Başkanlığ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor