istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Taşerondan Kadroya Geçiş Yapan 900 Bin Kişi Kamu Kurumlarında Sürekli İşçi Kadrosunda Görev Aldı

Taşerondan kadroya geçiş yapan 900 bin kişi kamu kurumlarında sürekli işçi kadrosunda görev aldılar.

Taşerondan Kadroya Geçiş Yapan 900 Bin Kişi Kamu Kurumlarında Sürekli İşçi Kadrosunda Görev Aldı
Taşerondan Kadroya Geçiş Yapan 900 Bin Kişi Kamu Kurumlarında Sürekli İşçi Kadrosunda Görev Aldı Osman Atalay
Bu içerik 373 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Taşerondan kadroya geçiş yapan binlerce işçinin maaşlarında yeniden düzenlenme için TBMM Genel Kurulunda bir konuşma geldi. Adaylar taşeron düzenlemesi ile sürekli personel kadrosunda geçen işçilerin maaşları için artış düzenlemesini yapılacak? Maaşlar artacak mı?

Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül Genel Kurulda söz aldı. Yapmış olduğu konuşmada pek çok konuda konuya yer verirken, taşeron işçiler içinde önemli bir talepte bulundu. 

Buna göre 696 sayılı kanun hükmünde kararnameye göre yüksek hakem kurulunca yüzde dört oranında zam artışının asgari ücret artışının altında kalmasına neden olduğu belirtildi. 

Ayrıca Enflasyon oranının yüzde 20,3 olması ile sosyal hakların artış oranında az miktarda kaldığı vurgulandı. Milletvekili Muhammed Levent Bülbül açıklamasında; "Asgari ücret artışının önemli ölçüde gerçekleştiği, yüzde 25'ler seviyesinde olduğu ve kamuoyunda da bütün toplum kesimlerinde de büyük bir memnuniyet yaşandığı bir dönemde bu kadro sevincini yaşayan bu kardeşlerimizin bu mağduriyetlerini gidererek asgari ücrete uygulanan zam oranı veya enflasyon oranları çerçevesinde maaşlarında, ücretlerinde yeniden bir düzenleme yapılması gerektiğini burada ifade ediyorum.

Taşerondan kadroya geçiş yapan 900 bin kişi kamu kurumları işçi kadrosu Taşerondan kadroya geçiş yapan binlerce işçi maaşlar TBMM Genel Kurulu Adaylar taşeron düzenlemesi sürekli personel kadrosu işçiler Maaşlar artacak mı ta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek