Üniversite Rektörlüğü Başkanlığı 67 Sağlık Memuru Alımı Gerçekleştirecek

Üniversite Rektörlüğü Başkanlığı 67 sağlık memuru olarak sözleşmeli Odyometri, ATT ve Hemşire alımı yapıyor. Alımlar en az lise mezunu ve KPSS sıralaması ile yapılacaktır. Başvurular 22 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Üniversite Rektörlüğü Başkanlığı 67 Sağlık Memuru Alımı Gerçekleştirecek
Üniversite Rektörlüğü Başkanlığı 67 Sağlık Memuru Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1362 kez okundu.

Hemşire ,Sağlık teknikeri ve sağlık personeli olmak üzere KPSS puan sıralaması ile Lise, Önlisans ve lisans mezunu adaylar için 67 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılmaktadır. başvuruları 15 gün içersinde yapılması gerekmektedir.

Mersin Üniversitesi 5 kişi Hemşire alımı için adayların Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olması gerekmektedir. Üniversite personel alımı KPSS puan sıralaması ile yapılmaktadır.

Üniversite kamu personeli alımı 33 kişi Fakülte ve Yüksekokullarının Hemşirelik bölümünden lisans mezunu olmak gerekmektedir.

Sağlık teknikeri 24 kişi önlisans alımına başvuru yapacak adayların Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programlarının birinden mezun olmak, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programından mezun olmak ve Odyometri programından mezun olmak gerekmektedir.

Sağlık personeli alımı 5 kişi Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Paramedik, Acil Yardım, Ambulans ve Acil Bakım, İlk ve Acil Yardım programlarının birinden mezun olmak, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik programından mezun olmak şartları vardır. 

Kamu personeli alımı Lisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı, Sağlık Meslek Lisesi mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. 

Atamaya hak kazanan asil ve yedek adayların isimleri Üniversitenin web sayfası ilanlar bölümünde ilan edilecektir.

Üniversite Rektörlüğü Başkanlığı 67 sağlık memuru olarak sözleşmeli Odyometri ATT ve Hemşire alımı KPSS sıralaması Mersin Üniversitesi 5 kişi Hemşire alımı Üniversite personel alımı KPSS puan sıralaması Üniversite kamu perso

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor