istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: VGM TCDD TÜBİTAK MEB ve Süt Kurumu Müdürlükleri Personel Alımı Yapacak

TCDD, VGM, MEB, TÜBİTAK, İl Özel İdaresi, Tarım, Sulama Birliği, Belediyeler, Et ve Süt Kurumu müdürlükleri başvurusu İŞKUR ilanları halan devam eden kamu personeli alımı ilanları bulunmaktadır. Bu alımlara başvuru yapacak adaylar ne yapması gerekmektedir. Öğrenim durumları ve başvuru son tarih ne zaman olarak ilan edilmiştir.

İŞKUR Üzerinden: VGM TCDD TÜBİTAK MEB ve Süt Kurumu Müdürlükleri Personel Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden: VGM TCDD TÜBİTAK MEB ve Süt Kurumu Müdürlükleri Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 10176 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü (MEB) 5 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 5 Aşçı alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

5 Aşçı alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 1 yıllık iş deneyimine sahip olması, MEB Onaylı (Yiyecek İçecek Hizmetleri) Aşçı Yardımcısı Kurs Bitirme Belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004822784 olarak verilmiştir.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 5 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu Ankara ilinde görevlendirilmek üzere ilanla daimi işçi statüsünde 1 Telefon Santral Operatörü alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Telefon Santral Operatörü alımı için; En az ortaöğretim mezunu olması, bulaşıcı hastalığının olmaması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004823217 olarak verilmiştir.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 5 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla geçici işçi statüsünde 7 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

7 Beden İşçisi (Genel) alımı için; Ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004822258 olarak verilmiştir.

Sivas Güneykaya Belediye Başkanlığı 5 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Şoför-İtfaiye Aracı alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Şoför-İtfaiye Aracı alımı için; İlköğretim mezunu olması, SRC4 Belgesine sahip olması, E sınıfı sürücü belgesine [Deneyim: 10(Yıl)] sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004822061 olarak verilmiştir.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 5 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla çalışma adresi Kastamonu ili olmak üzere daimi işçi statüsünde 1 Bilgisayar İşletmeni (Operatörü) alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Bilgisayar İşletmeni (Operatörü) alımı için; Önlisans mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18-35 yaş aralığındaki erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004821120 olarak verilmiştir.

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 5 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla İzmir, Manisa, Afyonkarahisar ve Adana illerinde görevlendirilmek üzere 5 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

00004818858 iş ilan numarası ile İzmir iline alımı yapılacak 1 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 6 ay iş deneyimine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş adaylar başvuru yapacaklardır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

00004818922  iş ilan numarası ile Manisa iline alımı yapılacak 1 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 6 aylık iş deneyimine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

00004818965 iş ilan numarası ile Afyonkarahisar iline alımı yapılacak 1 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı için; En az ilköğretim mezunu olması ve en az 6 aylık iş deneyiminin olması gerekmektedir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

00004819031 iş ilan numarası ile Afyonkarahisar iline alımı yapılacak 1 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı için; En az ilköğretim mezunu olması ve en az 6 aylık iş deneyiminin olması gerekmektedir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

00004819016  iş ilan numarası ile Adana iline alımı yapılacak 1 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 6 aylık iş deneyimine sahip olması gerekmektedir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

İŞKUR’ dan TÜBİTAK’a yerleştirilmek üzere KPSS 60 puanla 11 memur alımı ilanları yayımladı. 7 Şubat 2019 yapılan ilanlara İŞKUR ilanları üzerinden online olarak 11 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Büro yönetimi ve sekreterlik- yönetici asistanı 3 kişi Kocaeli Gebze ilçesine ön lisans mezunu adaylar arasından en az KPSS 60 puan ile başvuru alınacaktır. Başvuru ilan numarası 00004826547 olarak yayınlanmıştır.

Diğer tekniker ve teknisyenler 4 kişi için ön lisans elektrik bölümü mezunu aday KPSS 60 puan ile 00004826813 iş ilan numarası ile başvuru yapabilecektir. Çalışma adresi Ankara olarak ilan edilmiştir.

Diğer teknisyen ve teknikerler 4 kişi için ön lisans makine, elektronik haberleşme, telekomünikasyon, elektronik, bilgisayar programcılığı, endüstriyel elektronik, bilgisayar teknolojiler bilişim sistemleri programlama enformasyon sistemleri başvuru yapabiliyor. Başvuru İŞKUR ilan numarası 00004826983 olarak verilmiştir. Ankara adresi çalışma yeri olarak açıklanmıştır.

Kastamonu Beyler Sulama Birliği İŞKUR üzerinden 7 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Ziraat Mühendisi (Tarımsal Yapılar ve Sulama) alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Ziraat Mühendisi (Tarımsal Yapılar ve Sulama) alımı için; Lisans mezunu olması, en az 3 yıllık iş deneyiminin olması, Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004825743 olarak verilmiştir.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 7 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla daimi işçi statüsünde 2 Büro İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

00004825840 iş ilan numarası ile alımı yapılacak 1 Büro İşçisi için; Lisans mezunu olması, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

00004825675 iş ilan numarası ile alımı yapılacak 1 Büro İşçisi için; Önlisans mezunu olması, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Mersin Gülnar Belediye Başkanlığı 8 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Şoför-Yük Taşıma alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 12 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Şoför-Yük Taşıma alımı için; En az ortaöğretim mezunu olması, SRC 4 belgesine sahip olması, Psikoteknik Belgesine sahip olması, E Sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18-40 yaş aralığındaki adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004828725 olarak verilmiştir.

İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü (VGM) 8 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 2 Elektrikçi (Genel) alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 12 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

2 Elektrikçi (Genel) alımı için; Ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş adaylar başvuru yapacaklardır. Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar. İş ilan numarası 00004827474 olarak verilmiştir.

Bartın İl Özel İdaresi geçici işçi statüsünde 1 Sanat Tarihçisi alımı yapacağını 7 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Sanat Tarihçisi alımı için; Lisans mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004826206 olarak verilmiştir.

Malatya Darende Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 7 Şubat 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 4 Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Şubat 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

4 Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi alımı için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması, en az 1 yıllık iş deneyiminin olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004826233 olarak verilmiştir.

TCDD VGM MEB TÜBİTAK İl Özel İdaresi Tarım Sulama Birliği Belediyeler Et ve Süt Kurumu müdürlükleri İŞKUR ilanları kamu personeli alımı Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü MEB İŞKUR üzerinden Et ve Süt Kurumu Genel Müdürl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek