TEDAŞ Yüksek Maaşla 10 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü TEDAŞ yüksek maaşla 10 kamu personeli alımı bay bayan adaylar arasından yapacak.

TEDAŞ Yüksek Maaşla 10 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
TEDAŞ Yüksek Maaşla 10 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 25505 kez okundu.

TEDAŞ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Nasuh Akar Mahallesi Türkocağı Caddesi No: 2 Kat: 13 06520 Balgat-Çankaya/ANKARA” adresine şahsen veya posta ile yapılabilir.

Giriş sınavına katılmak için başvurular 15 Şubat 2019 tarihinde başlayacak olup 15 Mart 2019 tarihinde saat 17.00’de sona erecektir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Başvuru Formu internet adresinden alınacak. KPSS Sonuç Belgesi. Başvuru tarihinden en fazla 6 (altı) ay önce çekilmiş 2 (iki) adet renkli vesikalık fotoğraf. 

Yükseköğrenim Kurumu diplomasının veya bitirme belgesinin, ilgili merci tarafından tasdik edilmiş denklik belgesinin aslı veya noterden onaylı suretleri olması gerekmektedir.

Başvuru şartları; 01 Ocak 2019 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak (01/01/1984 ve daha sonra doğanlar sınava girebileceklerdir). En az dört yıllık eğitim veren yükseköğrenim kurumlarının hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğrenim kurumlarından mezun olmak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak. Görevini devamlı olarak yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak.

Bütün sınavlardan başarı ile geçen aday müfettiş yardımcısı olarak görevlendirilecektir.

Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü TEDAŞ 10 kamu personeli alımı TEDAŞ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı KPSS Sonuç Belgesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor