istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı: 25 Bin Lira Maaşla Personel Alımı Gerçekleştirecek

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde Bilgi İşlem Daire Başkanlığı biriminde görevlendirilmek üzere 25 bin lira maaşla bilişim personelleri istihdam edilecek.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı: 25 Bin Lira Maaşla Personel Alımı Gerçekleştirecek
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı: 25 Bin Lira Maaşla Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 9127 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu kapsamda kıdemli Java yazılım uzmanı, sistem güvenlik uzmanı ve sistem uzmanı kadrolarına birer kişi alınacak. Alınacak bu personellerden Java uzmanı için 25 bin lira brüt ücret ödemesi yapılacak. Alım Yapılacak Pozisyonlar neler.

Başvurular Nasıl Yapılacak? Bu ilana başvuru yapmak isteyen adaylar 4-18 Şubat 2019 tarihleri arasında başvurularını yapabileceklerdir. Başvurular internet adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. Gerekli belgelerin taratılarak forma eklenmesi de gerekmektedir. Farklı yollardan yapılan başvuruların kabul edilmeyeceğini de ifade etmek gerekir.

Adaylardan KPSS puanı talep edilmektedir. KPSS puanı olmayan adayların puanları 70 olarak kabul edilecektir. Bununla birlikte yabancı dil sınavına ait puan da talep edilmektedir. Ancak yabancı dil puanı olmaması halinde puanı sıfır olarak kabul edilecektir.

Alım yapılacak personel sayısının 10 katı kadar aday sözlü sınavlara çağrılacaktır. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi ise 26 Şubat tarihinde Sanayi Bakanlığı’nın internet sitesinde yayınlanacaktır. Sözlü ve uygulamalı sınavlar 5 Mart tarihinde yapılacak olup sonuçları da 12 Mart tarihinde ilan edilecektir. Başvuru yapan adaylara ayrıca güvenlik soruşturması da yapılacak ve soruşturma sonucu olumlu olanların atamaları gerçekleştirilecektir.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde Bilgi İşlem Daire Başkanlığı biriminde görevlendirilmek üzere 25 bin lira maaşla bilişim personelleri istihdam KPSS puanı Sanayi Bakanlığı’nın internet sitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek