istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: 6 Kurum 6 Bin 28 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere 3 bin 243 işçi kadrosuna kamu personeli alımı için duyuru ve başvuru genel - özel şartları yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden sürekli işçi alımı için 3243 kadroya başvurular 11 Şubat 2019 itibarıyla başladı.

İŞKUR Üzerinden: 6 Kurum 6 Bin 28 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 6 Kurum 6 Bin 28 Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 33504 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

KPSS 60 Puanla GSB Bin 430 Personel Alımı Yapıyor; Bin 813 işçi kadrosuna personel alımı için KPSS şartı da aranmazken, bin 430 kadro için ise sadece 60 puan isteniyor.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI 1200 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

İçişleri Bakanlığına 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B sözleşmeli personel maddesi gereği 81 İl Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlükleri emrinde istihdam edilmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu 1200 adet personel alımı yapılacaktır. Başvurular 21 Şubat’ta başlıyor.

İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatı için lisans mezunu 26 memur alımı ile önlisans mezunu 10 kamu personeli alımı yapılacak.

İçişleri Bakanlığı taşra teşkilatına lise mezunu 127 personel alımı, lisans mezunu 331 memur alımı ve önlisans mezunu 706 kamu personeli memur alımı olmak üzere toplam 1200 personel alımı gerçekleştirilecek.

KPSS şartı: lisans mezunları için KPSSP(3), ön lisans mezunları için KPSSP(93) ve mesleki ve teknik lise mezunları için KPSSP(94) puan türünden en az 60 ve üzerinde KPSS puanı almış olmak gerekiyor

TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 1000 SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK

Türkiye Taşkömürü Kurumu TTK 1000 Pano Ayak Üretim İşçisi Alım İlanı yayımlandı. En Az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Noter tarafından yapılacak olan kura çekimi ile tespit edilmek suretiyle aşağıdaki şartları taşıyan Zonguldak ilinden 700, Bartın ilinden 200 ve Karabük ilinden 100 olmak üzere toplam 1000 yeraltı “Pano-ayak üretim işçisi” alınacaktır.

T.C.DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 356 SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK

TCDD Genel Müdürlüğü tarafından 356 kamu personeli işçi alımı yapılacak. TCDD lise mezunu 356 daimi işçi alacak, KPSS şartı aranmayacak. TCDD, daha önce 353 işçi alımı için ilan aynı sürede yayımlamıştı. 353 personel alımı ile karıştırılmaması adına bu ilanın başvuru süresi Nisan ayında olacak.

TCDD 356 işçi alımı başvuruları 9 Nisan 2019 tarihinde başlayıp, 15 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek. İlanların İŞKUR tarafından yayınlanması ile birlikte adaylar başvurularını yapabilecekler. Alınacak işçiler 4857 sayılı İş Kanununa göre istihdam edilecekler.

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI 165 MEMUR ALACAK

Milli Savunma Bakanlığı MSB tarafından Bakanlık teşkilatına 14 memur, Kara Kuvvetleri Komutanlığı KKK bünyesine 10 memur, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na DKK 8 memur, Hava Kuvvetleri Komutanlığına KKK 8 memur, Milli Savunma Üniversitesi MSÜ bünyesine 23 ve Harita Genel Müdürlüğü bünyesine 102 olmak üzere toplam 165 memur alımı için başvurular devam ediyor.

MSB memur ve kamu personeli alımı kapsamında lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. MSB memur alımları için başvurular 15 Şubat’a kadar devam ediyor.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ 67 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPIYOR

Mersin Üniversitesi 35 lisans mezunu sağlık personeli alımı, 5 lise mezunu sağlık personeli alımı ile 27 önlisans mezunu sağlık personeli alımı olmak üzere Mersin Üniversitesine 67 sözleşmeli kamu personeli memur alımı yapacak.

Mersin Üniversitesi personel alımı başvuruları 7 Şubat ile 21 Şubat 2019 tarihleri arasında aşağıdaki ilan metninde yer alan belgelerle birlikte yapılması gerekiyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il müdürlükleri kamu personeli alımı Türkiye İş Kurumu İŞKUR KPSS şartı KPSS puan TCDD
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?