istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Genelkurmay Başkanlığı: 10 Askeri Memur Alımı Gerçekleştirecek

Devlet Personel Başkanlığı tarafından Genelkurmay Başkanlığına askeri memur alımı için yayınlanan ilan başvuruları alınmaya başlayan ilanda başvurular 15 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar devam edecektir. Alıma başvuracaklar 35 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir.

Genelkurmay Başkanlığı: 10 Askeri Memur Alımı Gerçekleştirecek
Genelkurmay Başkanlığı: 10 Askeri Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 519 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Genelkurmay Başkanlığı Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı ilan ile 10 Kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Başvuracaklar için süreç başlamış olup KPSS 70 puanı bulunan adaylar arasından alım yapılacaktır.

10 uzman yardımcısı alımı için; En az dört yıllık lisans mezun olmak. 01 Ocak 2018 tarihi itibariyle, 35 yaşını doldurmamış olmak (01 Ocak 1983 ve daha sonra doğmuş olanlar)

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 27 ile 28 Mayıs 2017 veya 28 ile 29 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonucuna göre 70 ve daha yüksek puan almış olmak.

Ön başvurular 15 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar resmi internet adresi üzerinden yapılacaktır. NOT: Genel ağ (İnternet) ortamı dışında dilekçe, mektup vb. yöntemlerle yapılacak ön başvurular kabul edilmeyecek, bu dilekçelere cevap verilmeyecek ve işlem yapılmayacaktır. 15 Mart 2019 tarihinden sonra ön başvurusu kabul edilen adayların isim listesi resmi internet adresinde tebliğ niteliğinde yayımlanacaktır.

Devlet Personel Başkanlığı Genelkurmay Başkanlığı askeri memur alımı 10 Kamu personeli alımı KPSS 70 puan Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı ÖSYM Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?