O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek

Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile en az KPSS 55 puan ile memur alımı yapacak. Adaylar ön lisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir.

O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1969 kez okundu.

Evreşe Belediyesi 1 kişi veri hazırlama kontrol işletmeni ve 2 kişi memur olarak toplam 3 kişi alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacaklar için 2018 yılı KPSS puanları geçerlidir. Her Aday Eğitim durumuna göre sadece bir kadroya müracaat edebilecektir.

Kamu personeli alımı 1 kişi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı için adayların; Ekonomi, İktisat, İşletme, Maliye veya Muhasebe Lisans programlarının birinden mezun olmak. 

MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek gerekmektedir. Ayrıca adaylar 2018 yılı KPSS en az 55 puan almış olması gerekmektedir.

1 kişi Devlet memuru alımı için adayların; Ekonomi, İktisat, Kamu Yönetimi Lisans Programlarının birinden mezun olmak ve 2018 yılı KPSS 60 puan almış olmak gerekmektedir.

1 kişi memur alımında ise adayları; Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Yerel Yönetimler, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Ön Lisans Programlarından mezun olmak ve 2018 KPSS 60 puan sahibi olmak gerekmektedir.

Belediye personel alımı sözlü sınav ile yapılmakta olup Başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta göndermek suretiyle yapılacaktır. 

Kamu personeli alımına başvurular 04 Mart 2019 ile 08 Mart 2019 Cuma günü saat 17.00’ ye kadar (mesai günlerinde saat 08 :00-17:00 arasında), müracaatlarını yapabilirler. Evreşe Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna şahsen veya posta ile teslim etmeleri gerekmektedir.

Belediye Başkanlığı KPSS 55 puan ile memur alımı Evreşe Belediyesi KPSS puanları memur Kamu personeli alımı MEB 2018 yılı KPSS en az 55 puan almış olması Devlet memuru alımı 2018 yılı KPSS 60 puan almış Belediye personel alım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor