İŞKUR Üzerinden: Hasta Kayıt Kabul Memuru Alınacak

Kamuya memur alım ilanları sürerken, özel sektör hastanelerine de çok sayıda hasta kayıt kabul memuru alımı gerçekleştiriliyor.

İŞKUR Üzerinden: Hasta Kayıt Kabul Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: Hasta Kayıt Kabul Memuru Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 36684 kez okundu.

İlgi gören ilanlardan olan bu pozisyon, hasta kayıt kabul memuru, hasta kayıt memuru veya hasta kabul memuru olarak da adlandırılabiliyor. 

Yapılan bu kadroya yönelik ilanlara başvurular, İŞKUR üzerinden alınmaya devam ediyor. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan hasta kayıt memuru pozisyonuna başvuracak adayların; T.C vatandaşı olması, sağlık problemi bulunmaması, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olması, takım çalışmasına yatkın olması, temsil ve ifade yeteneklerini gelişmiş olması, hasta kabul memuru pozisyonunun mesleki sorumluluk bilincinde olan, iş bitirme becerisi olan ve kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek, muhakeme bilinci yüksek, kendini geliştirmeye açık, MS-office programlarını kullanabilen, bilgisayar kullanımını bilen, en az lise mezunu kişiler olması beklenmektedir. Bu ilana başvurular İŞKUR üzerinden alınmakta olduğundan, adayların aşağıdaki uyarılara dikkat etmesi gerekmektedir.

İlanlara ulaşmak ve dikkat edilmesi gerekenler

Başvuru yapacak ziyaretçilerimizin, İŞKUR açık iş ilanları sayfasını ziyaret ettikten sonra hasta kayıt kabul memuru alımı için arama bölümüne " hasta kayıt " şeklinde arama yapması gerekmekte, böylelikle memur alımı için yayımlanmış ilanlar karşılarına çıkarılmaktadır. 

İlanlara başvurudan önce mutlaka üye profilinizin güncel ve eksiksiz bilgilerle oluşturulduğundan emin olunuz. Mağduriyet yaşanmaması adına bu bilgileriniz 1-2 kez kontrol ettikten sonra ilan şartlarını taşıyorsanız başvurunuzu yapınız.

Kamuya memur alım ilanları hasta kayıt kabul memuru alımı hasta kayıt kabul memuru hasta kayıt memuru hasta kabul memuru İŞKUR üzerinden İŞKUR İŞKUR açık iş ilanları sayfası İŞKUR açık iş ilanları sayfası memur alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak