BEDAŞ: Müşteri Temsilcisi, Stajyer ve Eğitim Uzmanı Alımı Gerçekleştirecek

İnsan Kaynaklarına dair prensiplerini; Türk enerji sektöründeki öncü konumunu sürdürerek çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerinin karşılanması, çalışana değer verilmesi, değişime açık ve lider bir şirket olarak kaynaklarını en etkin şekilde kullanılması, önce insana, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uygun, sürekli gelişen ve geliştiren ve gücünü çalışanlarından alan bir anlayış ile müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinilmesi.

BEDAŞ: Müşteri Temsilcisi, Stajyer ve Eğitim Uzmanı Alımı Gerçekleştirecek
BEDAŞ: Müşteri Temsilcisi, Stajyer ve Eğitim Uzmanı Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1627 kez okundu.

İnsan gücünün etkin ve verimli olarak kullanılması, şeklinde özetleyen Boğaziçi Elektrik Dağıtım, iş başvurularını kabul etmeye başladı.

Şirketin Genel Müdürlüğü bünyesinde görev alacak 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' arayışı için istenen nitelikler; minimum lise, tercihen önlisans veya lisans mezunu olunması, telefonda iletişim becerilerinin ve ikna kabiliyetinin başarılı olması, esnek çalışma saatlerine uyum sağlanabilmesi ve İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden erkek adaylar için askerliğin tamamlanmış ya da en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Yaz Dönemi Stajyeri

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. bünyesi içerisinde görev almak isteyen Yaz Stajyerleri aranıyor.

Üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencisi, zorunlu staj yükümlülüğü olan, yaz dönemi boyunca (Haziran - Eylül) hafta içi 5 gün katılım sağlayabilen stajyer eleman aranmaktadır

Eğitim Uzmanı

Şirket Genel Müdürlüğü bünyesinde görev alacak 'Eğitim Uzmanı' arayışına yönelik personel kriterleri şu şekildedir:

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan (İktisadi İdari Bilimler, Psikoloji, Sosyoloji, Eğitim Bilimleri v.b), eğitim yönetimi alanında en az 3 yıllık tecrübeye sahip olan, öğretim tasarımı modelleri çerçevesinde eğitim tasarımı yapabilecek olan, tercihen İngilizceye hakim olan, Ms office programlarına hakim olan, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan adaylar başvuru yapabilirler.

Son başvuru tarihi: 31.3.2019

Başvuru için tıklayınız

Boğaziçi Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul Avrupa yakası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor