istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç İstihdam Ofisi Açacaklarını Dile Getirdi

Gençleri Önemsiyoruz. Bakan Kasapoğlu gençlerin istihdamını son derece önemsediklerini dile getirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç İstihdam Ofisi Açacaklarını Dile Getirdi
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç İstihdam Ofisi Açacaklarını Dile Getirdi Osman Atalay
Bu içerik 371 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Bu konuda ilerleyen günlerde genç istihdam ofisi açacaklarını dile getiren Bakan Kasapoğlu, gelecek için gençlerimizin ümitli olmalarını tavsiye etti. 

31 Mart tarihinde 1 milyon gencimizin ilk defa oy kullanacağını ifade eden Bakan Kasapoğlu, bunu demokrasiye ilk adım olarak değerlendirdi.

Bakan Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da gençlere çok önem verdiğini aktardı. Bu nedenle seçilme yaşının geriye çekildiğini de belirtti.

Gençlerimizin uyuşturucu gibi illetler ile boğuşmasını engellemek için de çalışmaların yapıldığını Bakan Kasapoğlu ilk ağızdan belirtti. bu illete bulaşan gençlerimizin tedavi ve rehabilitasyon süreçleri de Bakanlıkların koordinesi ile birlikte devam ettiriliyor.

Güzel bir iş ve gelecek için gençlerimiz bilgilendirilmeye ve yönlendirilmeye çalışılacak. Bu konuda uzman kimseler gençlerin en büyük yardımcısı olacak.

Gençlerin istihdamı ile ilgili pek çok projelerinin de olduğunu ifade eden Bakan Kasapoğlu, bu projelerin ayrıntılarına değinmedi. Ancak zamanı gelince açıklayacaklarını da belirtti.

Ülkemizde genç işsizlerin sayısının hayli fazla olması da bu sorunun ne kadar önemli boyutlara ulaştığını göstermektedir. Dolayısıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ele alınan bu sorun milyonları yakından ilgilendiren son derece önemli bir sorundur.

Bakan Kasapoğlu gençlerin istihdamı genç istihdam ofisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlerin istihdamı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak