istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İçişleri Bakanlığı 2019 Yılı İçerisinde 8 Bin Bekçi Alımı Gerçekleştirecek

Başvuru Şartları Ne Olacak? Geçtiğimiz yıllar içerisinde yeniden başlayan bekçi alımları ile birlikte pek çok gencimiz istihdam alanı buldu.

İçişleri Bakanlığı 2019 Yılı İçerisinde 8 Bin Bekçi Alımı Gerçekleştirecek
İçişleri Bakanlığı 2019 Yılı İçerisinde 8 Bin Bekçi Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 1306 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2019 yılında da İçişleri Bakanlığı tarafından 8 bin bekçi alımı yapılması bekleniyor. Alımlar için başvuru şartları ve ilan yayınlanmasa da geçtiğimiz yıllar ile aynı şartların geçerli olması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıllara ait ilan şartları incelendiğinde lise mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve askerlik ile ilişiği bulunmamak şartları yer almaktadır. 

18 Yaşını doldurmuş adaylar başvuru yapabilirken 31 yaşından gün almayanlar da başvuru yapabilecektir. Memuriyete engel bir durumu olan adayların başvuruları kabul edilmeyecek ve kamu haklarından mahrum olanlar da bekçi olamayacaktır.

Bu sınırların dışında olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Adaylara ayrıca sağlık kontrolü ve güvenlik soruşturması da yapılacaktır.

Soruşturma ya da sağlık kontrolleri neticesinde herhangi bir engeli bulunduğu tespit edilen kişiler diğer tüm şartları sağlasalar dahi atanamayacaktır. İlanın ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Konu ile ilgili İçişleri Bakanlığı tarafından duyuru yayınlanacaktır. Böylelikle bekçi olmak isteyen kişiler hayallerine bir adım daha yaklaşmış olacaktır.

Başvuru Şartları Ne Olacak bekçi alımları İçişleri Bakanlığı 8 bin bekçi alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak