Türk Hava Yolları: Binlerce Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye Hava Yolları (THY) 5 bin lira maaşla 2 bin 600 personel alımı başvuru linki açıldı.

Türk Hava Yolları: Binlerce Personel Alımı Gerçekleştirecek
Türk Hava Yolları: Binlerce Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 20753 kez okundu.

Adaylar online başvuru yapacak olup sayfa sonunda başvuru yeri bulunmaktadır. Alımı gerçekleşen kişilerin sosyal hakları ve çalışma usulleri ilan edilmiştir. 

Alımı üniversite öğrencisi ve mezun adaylar başvuru yapabiliyor. THY başvuru yapılacak açık iş pozisyonları bulunmaktadır.

İstanbul Havalimanı'nın açılmasıyla büyüme hızının artması beklenen Türk Hava Yolları, gençlere yönelik yeni personel alımıyla ilgili ilana çıktı. 

Üniversitelerin lisans, son sınıf, yeni mezun ya da yüksek lisans öğrencileri ilana başvurabilecek. İşe kabul edilenlerin THY'de işe başlangıç tarihi Ağustos - Eylül olarak açıklandı.

Online başvuru: 4 Nisan 2019 kadar.

Online İngilizce ve Genel Yetenek Sınavı: 12 Nisan 2019 ile 14 Nisan 2019

Genel Yetenek ve İngilizce Sınavı: 27 Nisan

Grup Mülakatları: 10 Haziran 2019 ile 28 Haziran 2019

Kişilik Envanteri: 3 ile 4 Temmuz 2019

Birebir mülakatlar: 15 Temmuz 2019 ile 26 Temmuz 2019

Dünyanın 124 ülkesinde 306 noktaya uçan Türk Hava Yolları'nın filosuna bu yıl yeni uçaklar da katılacak. Filosundaki büyüme ile uçuş noktaları daha da artacak olan THY, büyümesine paralel olarak ihtiyacı olan personel arayışlarına da hız verdi. THY'nin pilot ilanlarına başvurular devam ederken, bu yıl 1600 kabin görevlisi alması bekleniyor.

Bunun yanı sıra THY, üniversitelerin lisans, son sınıf, yeni mezun veya yüksek lisans öğrencileri için de resmi web sitesinden işe alım ilanı yayınladı.

İnsan Kaynakları ve Destek Üniteleri: Eğitim Başkanlığı, İstihdam Başkanlığı, Personel Yönetimi Başkanlığı, Sosyal ve İdari İşler Başkanlığı, Uçuş Eğitim Başkanlığı.

Kalite & Teknik:Teknik: Kalite Güvence Başkanlığı, Teknik Başkanlık.

Mali: Finans Başkanlığı, Genel Satın alma Başkanlığı, Muhasebe ve Mali Kontrol Başkanlığı.

Operasyon: Entegre Operasyon Kontrol Başkanlığı, Güvenlik Başkanlığı, Kurumsal Emniyet Başkanlığı, Yer İşletme Başkanlığı, Uçuş İşletme Başkanlığı.

Planlama: Ekip Planlama Başkanlığı, Gelir Yönetim Başkanlığı, İkram ve Uçak İçi Ürünler Başkanlığı, Üretim Planlama Başkanlığı.

Pazarlama Satış: Kurumsal İletişim Başkanlığı, Kurumsal Pazarlama ve Dağıtım Kanalları Başkanlığı, Pazarlama Başkanlığı, Satış Başkanlığı.

Turkish Cargo: Kargo Operasyon Başkanlığı, Kargo Pazarlama Başkanlığı, Kargo Satış Başkanlığı.

Yatırım & Anlaşmalar: Kurumsal İnovasyon ve Projeler Başkanlığı, Uluslararası İlişkiler ve İttifaklar Başkanlığı, Yatırım Yönetimi Başkanlığı.

Tercihlerin ve kişilik envanteri sonucun dikkate alınarak yetkinliklerine uygun ünitede değerlendirileceksin Üniversitelerin lisans, son sınıf, yeni mezun veya yüksek lisans öğrencileri, yeni mezunlar için mezuniyet tarihi üzerinden 2 yıl geçmemesi gerekiyor. 

Yüksek lisans öğrencileri için mezuniyet tarihi üzerinden 3 yıl geçmemesi gerekiyor. İyi derecede İngilizce bilenler, Gelişimine önem veren, yeni ve uygulanabilir fikirler üretebilen, takım çalışmasına yatkın olan herkes başvurabilir.

THY başvuru için tıklayın

Türkiye Hava Yolları THY 2 bin 600 personel alımı İstanbul Havalimanı yeni personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor