istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: TÜBİTAK Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

DPB ve İŞKUR üzerinden 21 Şubat 2019 tarihinde yayınlanan ilanlar ile en az lise mezunu 75 kamu personeli alımı yapacak.

İŞKUR Üzerinden: TÜBİTAK Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: TÜBİTAK Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 4094 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

TÜBİTAK 21 Şubat 2019 tarihiyle İŞKUR ilanları üzerinden yayınlamış olduğu ilanlarla çalışma adresi Kocaeli ve Ankara olmak üzere daimi işçi statüsünde 1 Büro Memuru, 2 Genel Evrak Dağıtıcısı, 3 İnşaat Ustası, 2 Elektrik-Elektronik Teknisyeni, 1 Aşçı, 2 Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni, 1 Diğer Teknisyen ve Teknikerler, 2 Teknisyen ve Teknikerler ve 1 İnşaat Teknolojisi Teknisyeni olmak üzere toplam 15 personel alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 25 Şubat 2019 tarihinde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. DPB ilanları aşağıda yer almaktadır.

1 Büro Memuru alımı için; Önlisans mezunu olması ve KPSS' den puan almış olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004845280 olarak verilmiştir.

2 Genel Evrak Dağıtıcısı alımı için; Ortaöğretim mezunu bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004845348 olarak verilmiştir.

1 İnşaat Ustası alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, en az 3 yıllık iş deneyiminin olması ve 18-35 yaş aralığındaki bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004845250 olarak verilmiştir.

2 İnşaat Ustası alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, en az 3 yıllık iş deneyiminin olması ve 18-35 yaş aralığındaki adaylar başvuru yapabileceklerdir. İş ilan numarası 00004845226 olarak verilmiştir.

1 Elektrik-Elektronik Teknisyeni alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, en az 5 yıllık iş deneyimine sahip olması ve 18-35 yaş aralığında olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004845057 olarak verilmiştir.

1 Aşçı alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, en az 10 yıllık iş deneyiminin olması, Aşçılık Sertifikasına sahip olması ve 18-35 yaş aralığında olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004845327 olarak verilmiştir.

2 Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni alımı için;  Ortaöğretim mezunu olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin olması ve 18-35 yaş aralığında olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004845173 olarak verilmiştir.

1 Diğer Teknisyen ve Teknikerler (Çalışma adresi Kocaeli ili olan) alım için; Önlisans mezunu olması, EKPSS' den puan almış olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004843468 olarak verilmiştir.

1 Elektrik-Elektronik Teknisyeni (Çalışma adresi Kocaeli ili olan) alımı için; Ortaöğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004843194 olarak verilmiştir.

2 Teknisyen ve Teknikerler (Çalışma adresi Kocaeli ili olan) alım için; Ortaöğretim mezunu olması, Ustalık Belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004843055 olarak verilmiştir.

1 İnşaat Teknolojisi Teknisyeni (Çalışma adresi Kocaeli ili olan) alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, Ustalık Belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004842884 olarak verilmiştir.

Tübitak Bilişim Ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (Bilgem) Bağlı Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (Yte) Ve İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü (İltaren) Bünyesinde Görev Yapmak Üzere Ar-Ge Personeli (Araştırmacı) Alınacaktır. Son Başvuru Tarihi: 14 Mart 2019 olarak açıklandı.

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi Ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı Bünyesinde Görev Yapmak Üzere Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Teknisyen, Usta, Aşçı, Dağıtıcı Ve Memur Alınacaktır. Son Başvuru Tarihi: 25 Şubat 2019 olarak ilan edilmiştir.

DPB ve İŞKUR üzerinden 75 kamu personeli alımı TÜBİTAK İŞKUR ilanları İŞKUR üzerinden DPB ilanları Büro Memuru alımı KPSS Tübitak Bilişim Ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi Tübitak Marmara Araştırma Merke
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek