İŞKUR Üzerinden: 675 Muhasebe Memuru Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden yayımlanan memur personel alımlarında, muhasebeci kadrosuna yönelik yeni ilanlar yayımlandı.

İŞKUR Üzerinden: 675 Muhasebe Memuru Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: 675 Muhasebe Memuru Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 6766 kez okundu.

Yayımlanan muhasebeci alımları için adayların taşıması gereken ortak özellikler; T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, muhasebe uygulamalarına ve mesleki gerekliliklere hakim olmak, muhasebe programlarından en az birini aktif şekilde kullanabilmek, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, güleryüzlü çalışma prensibini benimsemiş olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, muhasebe mesleğinin gerektirdiği sorumlulukların farkında olmak, çalışma hayatında sorumluluk bilinci yüksek kişilerden olmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, öğrenmeye açık olmak, kendini geliştirmeyi ilke edinmiş olmak, problem çözmede istekli ve becerili olmak, disiplinli  ve düzenli çalışmayı benimsemiş olmak, muhasebe işiyle alakalı süreçlerin yönetilmesinde ve yürütülmesinde etkin rol alabilecek olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Yayımlanan ilanlara başvurular nasıl yapılır? işkur muhasebe memuru ilanları

İlanlara başvuruda bulunmak için İŞKUR üye profilinizin olması gerekmektedir. Üye profili bulunmayan adaylar, il ve ilçe müdürlüklerine müracaat ederek ya da online olarak üyeliklerini açabilirler. 

Üye girişi yaptıktan sonra açık iş ilanları bölümünde meslekler alanındaki arama bölümüne Muhasebeci yazarak, sorgulama yapınız. Sorgulamanın tamamlanmasının ardından karşınıza çıkan ekranda Türkiye geneli muhasebeci alımları gelecektir. 

Bu ilanların başvuru detaylarını dikkatlice okuduktan ve üye profilinizdeki bilgilerin güncel olduğundan emin olduktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

İŞKUR üzerinden yayımlanan memur personel alımları İŞKUR üye profili

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak