Türk Hava Yolları: Deneyimli Deneyimsiz Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türk Hava Yolları yetenek programı personel alımı başvurusu hızla devam ediyor. Kimler Başvuru Yapabiliyor?

Türk Hava Yolları: Deneyimli Deneyimsiz Personel Alımı Gerçekleştirecek
Türk Hava Yolları: Deneyimli Deneyimsiz Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 13312 kez okundu.

Belirlenmiş olan şartlara göre Türk Hava Yolları TK TaKe-Off yetenek programı başvurusu yapılıyor. Şartları sağlayan kişilerin başvuruları alınıyor ve direkt olarak belirlenmiş olan kriterler üzerinden değerlendirme yapılıyor.

Aşağıda verilen özellikleri sağlayan kişilerin başvurusu alınır. Yapılan incelemeler sonunda size en kısa zaman da dönüş yapılır.

Sunulan program kapsamın THY yetenek programları ile hangi alanlarda çalışmak mümkün? Hangi departmanlarda çalışma mümkün olabiliyor.

Kalite ve Teknik. Planlama. Operasyon. Mali. İnsan Kaynakları ve Destek Üniteleri. Pazarlama – Satış. Turkish Cargo İyi derecede İngilizce bilmek. 

Üniversitelerin lisans son sınıf – yeni mezun – yüksek lisans öğrencisi olmak. Gelişimine önem vermek, yeni fikir üreten, takım çalışmasına yatkın olmaları gerekmektedir.

THY Fırsatları; Çalışanlara çok sayıda fırsat tanınıyor. Önemli sosyal olanaklar, geniş bir bölgeye yayılmış olan servis ağı, çalışan aileleri için özel sağlık sigortaları indirimi, çocuklu çalışanlara kreş imkanı, yurt içi yurt dışı ücretsiz ya da indirimli uçuş imkanları gibi pek çok alanda THY çalışan fırsatları en iyi şekilde sunuluyor. Değerlendirme size bırakılıyor.

THY personel alımı başvuru için tıklayın

Türk Hava Yolları yetenek programı personel alımı Türk Hava Yolları TK TaKe-Off yetenek programı başvurusu THY yetenek programları THY Fırsatları THY

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor