istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Üzerinden: DSİ Eti Maden ve Belediyeler Kamu Personel Alımı Yapacak

Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü, Eti Maden İşletmeleri Kırka Bor İşletme Müdürlüğü, İstanbul Avcılar Belediyesi, Yozgat Ozan Belediyesi ve Kırklareli İğneada Belediyesi İŞKUR üzerinden 25 Şubat 2019 tarihinde yayınladıkları ilanlar ile kamu personeli alımları yapılacak.

İŞKUR Üzerinden: DSİ Eti Maden ve Belediyeler Kamu Personel Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden: DSİ Eti Maden ve Belediyeler Kamu Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 8573 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Avcılar Belediyesi (İstanbul) 2 kişi Beden İşçisi (Genel) alımı yapılmakta. Kamu personeli alımı için 18 – 35 yaş arası en az İlköğretim mezunu bay / bayan herkes başvuru yapabilecektir. 

Personel alımı için başvuru yapacak olan adayların 1 Mart 2019 Tarihine kadar İŞKUR sitesinden ilan numarası 00004847634 ile başvuru yapılacak. Kura çekilişi Avcılar belediyesinde 12 Mart 2019 Tarihinde 10:00 ile 11:00 saatleri arasında çekilecek.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Kırka bor işletme müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 1 kişi Engelli personel alımı yapılmakta. Başvuru yapacakların Lise ve Dengi Okul mezunu olması şartı vardır. 

Alınacak personel Proses İşçisi olarak istihdam edilecek olup başvurular 1 Mart 2019 Tarihine kadar İŞKUR sitesi üzerinden ilan no 00004846557 ile yapılması gerekmekte.

DSİ 14. Bölge Müdürlüğü (İstanbul) 1 kişi Teknik Ressam olarak Engelli personel alımı yapılmakta. DSİ personel alımına Önlisans mezunu olan ve EKPSS puan sahibi adaylar başvuru yapabileceklerdir. 

Müracaat eden adayların MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikası olması gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden 1 Mart 2019 Tarihine kadar ilan numarası 00004847904 ile yapılacaktır.

İğneada Belediyesi (Kırklareli) 1 kişi Çevre Koruma ve Kontrol Teknikeri alımı yapılmakta. Belediye personel alımı için adayların; Meslek Yüksek Okulu Önlisans Çevre Koruma ve Kontrol mezunu olması ve KPSSP93 60 puan sahibi olması gerekmekte. Başvurular 1 Mart 2019 Tarihine kadar İŞKUR iş ilanları 00004848521 numarası ile yapılması gerekiyor.

Ozan Belediyesi (Yozgat) 2 kişi Beden İşçisi (Genel) olarak istihdam edilecek. Belediye personel alımı için başvuru yapacakların en az İlköğretim mezunu olması şartı vardır. Personel alımına adayların 1 Mart 2019 Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ilan no 00004847873 ile başvuru yapması gerekmekte.

Belediye personel alımı 1 kişi Sıhhi Tesisatçı olarak yapılmakta. Adayların İlköğretim mezunu olması ve meslekle ilgili sertifika ve belge sahibi olması gerekmekte. Belediye personel alımına başvuracakların son başvuru tarihine kadar İŞKUR sitesinden ilan numarası 00004848050 ile müracaat yapılması gerekiyor.

Belediye başkanlığı 1 kişi Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) olarak yapılmakta. Personel alımı için adayların en az İlköğretim mezunu olması ve Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesi sahibi olması gerekmekte. Başvurular İŞKUR ilanları ilan numarası 00004847999 ile yapılacak.

Noter huzurunda çekilecek olan kura 07 Mart 2019 tarihinde Saat:15:00'de Ozan  Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda yapılacak. Sınava katılmaya hak kazanan adaylar ile ilgili süreç belediyenin resmi internet sitesinde duyurulacaktır.

Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü Eti Maden İşletmeleri Kırka Bor İşletme Müdürlüğü İstanbul Avcılar Belediyesi Yozgat Ozan Belediyesi ve Kırklareli İğneada Belediyesi İŞKUR üzerinden kamu personeli alımları Avcılar Belediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak