Senir Belediye Başkanlığı Bünyesinde: İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

Isparta İli Senir Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olacak şekilde istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümleri uyarınca aşağıda yer alan unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak şartıyla, ihtiyaçlar dahilinde belirlenmiş olan boş kadrolara açıktan atama usulü ile memur alımı yapılacak.

Senir Belediye Başkanlığı Bünyesinde: İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru Alımı Yapılacak
Senir Belediye Başkanlığı Bünyesinde: İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 13232 kez okundu.

İlan edilen memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartlara sahip olmaları gerekmekte. 

Buna göre; kamu haklarından mahrum bulunmuyor olmak, görevin devamlı yapılmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engelinin bulunmaması, ilan edilen itfaiye eri kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşıyor olması ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavlarına girerek belirtilen asgari KPSS puanını almış olması gerekmekte.

Zabıta memuru kadro unvanı için; son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girerek belirtilen 60 KPSSP3 asgari puanını almış olmak gerekmekte. 

Adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmuş olması ve en az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmekte.

Adayların, sözlü sınava katılabilmeleri için ise; ilanda detaylıca verilen başvuru belgelerini eksiksiz olarak, 12 Mart 2019’ dan 19 Mart 2019 Salı gününe kadar en geç saat 17.00’de müracaatlarını yapabileceklerdir. 

Adayların, belirtilmiş olan başvuru belgelerini Senir Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmekte.

İlana erişebilmek için tıklayınız

Isparta İli Senir Belediye Başkanlığı 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümleri KPSS türü KPSS taban puanı atama usulü ile memur alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak