İçişleri Bakanlığına 1.200 Memur Alımı 26 Şubat’ta Sona Eriyor Acele Edin

Memur alımı başvuruları (1.200) 26 Şubat’ta sona eriyor. Adaylar bu zaman içerisinde başvuru yapmazsa zaman tekrardan uzatılmayacaktır. Alımı İçişleri Bakanlığı yapıyor. Adaylar aşağıda belirtilen yolları izleyerek başvuru yapabilirler. Başvuru adresi sayfa sonunda bulunmaktadır.

İçişleri Bakanlığına 1.200 Memur Alımı 26 Şubat’ta Sona Eriyor Acele Edin
İçişleri Bakanlığına 1.200 Memur Alımı 26 Şubat’ta Sona Eriyor Acele Edin Osman Atalay
Bu içerik 8591 kez okundu.

İçişleri Bakanlığı 1.200 memur alımı başvuru linki aktif halde başvurular alınmaya devam edilmekte. İçişleri Bakanlığı E-Devlet üzerinden başvuruları almaya başladı.

Başvuru yapmak için e-devlet girişi yapılarak arama yerine İçişleri Bakanlığı personel alımı duyurusu yazarak ortak link adresine ulaşacaklardır. 

Burada bulunan 3 farklı ilan başvurusu bulunmaktadır. Öğrenim durumunuza göre lise, önlisans veya lisans için başvuru yapacaksanız o butona başvur tıklama yolu ile sonuçlandıra bilirsiniz.

Diğer bir yol aşağıda verilen link adresini tıklayıp şifre ile giriş yapıldığı zaman ilgili bölüme ulaşacaksınız. Burada sizi yine bir yol ayrımı bekliyor. Öğrenim durumuna göre tercih yaparak istenen belge yüklemesi ile sonuca ulaşabilirsiniz.

Başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve aynı zamanda kamu haklarından mahrum olmamaları gerekmektedir. Bununla birlikte 35 yaşını doldurmayan adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Lise, ön lisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekken her bir eğitim seviyesine göre KPSS’nin ilgili puan türünden en az 60 puan ve üzeri alınması gereklidir. 

Böylelikle yapılacak olan sıralamaya giren adaylar sözlü sınav için çağrılacaktır. Başvurular 26 Şubat tarihinde son bulacak adaylar sadece bir kadro için başvuruda bulunabilecektir.

İçişleri Bakanlığı memur alımına başvuru için tıklayın

Memur alımı İçişleri Bakanlığı İçişleri Bakanlığı 1.200 memur alımı başvuru linki İçişleri Bakanlığı E-Devlet üzerinden İçişleri Bakanlığı personel alımı duyurusu e-devlet girişi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor